Forum wsparcia

17 CBR1000rr Pierwsze czytanie

Mam problem z odczytaniem mojego ECU po raz pierwszy. Zarejestrowałem swoje urządzenie USB, ale strona internetowa mówi, że moja licencja nie jest zarejestrowana w moim ECU. Tak więc, kiedy próbuję połączyć się z ECU i wykonać odczyt, pośród włączania / wyłączania w końcu pojawia się komunikat z informacją, że jest to problem z moimi licencjami ECU. W szczególności oprogramowanie stwierdza, że „Status: licencja ECU nie została wykryta ...” Więc przejdę do sekcji licencjonowania tej witryny. Ta część mówi, że mam licencję C5CC8B41, ale nigdy nie była „ostatnio używana”, nie ma modelu ani statusu. Klikam więc hiperłącze do licencji ECU i przechodzę do strony przeniesienia licencji. Mówi także, że moja licencja nie jest używana. Tak więc przesyłam go osobiście za pośrednictwem zarejestrowanego adresu e-mail powiązanego z moim aktywowanym USB. Następnie informuje mnie, że pomyślnie przesłałem wyżej wymienioną licencję na mój zarejestrowany adres e-mail. Wspaniały! Dlatego próbuję ponownie odczytać mój ECU, aby go poddać recyklingowi w tym samym procesie. Za każdym razem witryna informuje mnie, że z powodzeniem przekazałem licencję sobie, a mimo to nie mogę odczytać ECU. Każda pomoc jest mile widziana.

Komentarze

  • mattdtaylor85@gmail.commattdtaylor85@gmail.com Posty: 6Verified User

    Jak wspomniano w innym wątku, próbowałem zaktualizować swój e-mail w sekcji użytkownika pakietu tuningowego bezskutecznie.

  • mattdtaylor85@gmail.commattdtaylor85@gmail.com Posty: 6Verified User

    A teraz, pakiet Tuning Suite nie rozpoznaje już mojego ECU / urządzenia i nie daje mi żadnych możliwości zrobienia czegokolwiek. Bardzo frustrujące.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano June 2020

    Twoja licencja nie zostanie przypisana do twojego ECU, dopóki nie sflashujesz go po raz pierwszy. Czy masz podobny plik otwarty w okienku widoku drzewa po lewej stronie pakietu Tuning Suite przed kliknięciem Urządzenie> Odczyt ECU?

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.