Forum wsparcia

Rowery immobilizera i UE

stefan.eberle@gmx.chstefan.eberle@gmx.ch Posty: 5Verified User

Cześć, chcę sflashować europejski R1 RN49 (BX4-8591A-30). Ponieważ mogę w przyszłości chcieć sprzedać rower jako legalny rower uliczny, pomyślałem, że dobrym pomysłem jest najpierw zrobić kopię zapasową bieżącego ECU, aby zapisać „kod” immobilizera. Niestety oprogramowanie mówi mi, że ECU nie jest czytelny w natywnej wersji. Planuję napisać ECU w wersji amerykańskiej, ponieważ chcę usunąć immobilizer (i klucz) podczas używania roweru jako roweru szosowego. Czy powoduje to problemy z immobilizerem, gdy ponownie zastosuję fabryczny obraz ECU w UE?

Tagged:

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, że ECU nie jest czytelny, więc nie możesz go odczytać, dopóki nie zostanie sflashowany za pomocą naszego oprogramowania. Zapewniamy dostępność wszystkich plików stockowych dla każdego użytkownika, który chce ich użyć. Znajdują się one w oprogramowaniu Tuning Suite. Jeśli chcesz sflashować plik US do swojego motocykla, musisz również zamienić przewody wtryskiwacza i cewki w celu dopasowania do kolejności wypalania rowerów w USA. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.