פורום תמיכה

לא ניתן להוריד קובץ חדש מתמונות ציבוריות

mail_paulkp@yahoo.commail_paulkp@yahoo.com הודעות: 40Verified User

היי כשמנסים להוריד תמונת ECU דרך מנהל הקבצים אני מקבל שגיאה: גישה לא מורשית. צירפתי צילום מסך

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, האם זה קורה רק עם הקובץ הספציפי הזה עבורך? או שזה כל קובץ שאתה מנסה להוריד? תודה, ג'ייסון א.

• mail_paulkp@yahoo.commail_paulkp@yahoo.com הודעות: 40Verified User

היי ג'ייסון ניסיתי להוריד את הקובץ לשנת 2019 ZX10R EU ללא הגבלה כאשר השגיאה מתרחשת. נראה שזה קורה עם כל קבצי ה- ZX10 R לשנת 2019. נבדק עם כמה אחרים עכשיו ואותו הדבר ...

נראה שאני יכול להוריד קובצי R1 של ימאהה, אבל לא את ZX10

כאשר אני מנסה להוריד עומס יש לי כבל USB מתאים, 6 פינים ימאהה ו -4 פינים לקוואסאקי

הי, ניסיתי לפתוח כל קובץ ZX10 לשנת 2019 מלאי וללא הגבלה ולא היו לי בעיות. האם אתה יכול לנסות להסיר ולהתקין מחדש את התוכנה במחשב שלך? תודה, ג'ייסון א.

הי, ניסיתי להסיר את ההתקנה דרך לוח הבקרה של חלונות, הפעל מחדש את המכונה, הורד את setup.exe והריץ אותה .. מעניין שזה פתח את התוכנה מבלי לבקש את מזהה המשתמש או הסיסמה שלי. הורדת קובץ ZX10 באותה שגיאה: גישה לא מורשית. ? הולך לנסות להסיר את ההתקנה ולמחוק את תיקיית Flashtune, יש לי גיבוי של תמונות ה- ecu שלי במקום אחר.

אוקיי, מצאתי את התיקון ... נראה שזה היה פסק זמן ברשת. השתמשתי בחיבור אינטרנט מהיר יותר, 4 גרם לעומת ה- adsl האיטי במשרד וזה עבד

הי, שמחה לשמוע שהוצאת את זה. תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.