פורום תמיכה

לא ניתן להפעיל פיצ'רים אוטומטיים של blipper ו- Active Tune עם תמונה מוגבלת ל- ECU

samarthjoshi2005@gmail.comsamarthjoshi2005@gmail.com הודעות: 7Verified User

רכשתי תמונה מוגבלת ל- ECU עבור ימאהה R1S 2016 לשנת 2016 ממקלט פופולרי. יש לי גם ערכת קישור נתונים לאופניים משלי, עם כוונון פעיל וסנכרון אוטומטי שנרכש ומופעל תחת חשבון FTECU שלי. אני מסוגל לכתוב את תמונת ה- ECU המוגבלת ללא כל בעיה, אך אינני יכול לאפשר את התכונות בתשלום למרות שהפעלתי את התכונות בתשלום תחת חשבון FTECU שלי. אני כל הזמן מקבל שגיאות תקשורת (למרות שאני מחובר לחיבור אינטרנט חזק) כשאני מנסה לאפשר סנכרון אוטומטי וכוונון פעיל לקובץ המוגבל. אינני מקבל את אותן השגיאות כשאני מנסה לאפשר את התכונות בתשלום עם תמונה בלתי מוגבלת לציבור (R1s 2016 - B60-8519A-20 (CAN) - Unrestricted.ftm). ניסיתי כבר להסיר את התקנת התוכנה ולהתקין אותה בשני מחשבים ניידים שונים וגם ניסיתי את גירסת התוכנה 2.5.5.0 האחרונה של 19 ביולי אך נתקלת באותן בעיות. למה זה קורה? ברצוני לאפשר את התכונות בתשלום באמצעות המפה המוגבלת המצורפת. ניסיתי בדיקה נוספת בה שמרתי את הציבור "R1 R1 - B60-8519A-20 (CAN) - Unrestricted.ftm" עם הגבלות וזה נותן לי שגיאה זהה, שלא תופיע בקובץ הבלתי מוגבל. האם זה באג באופן שנשמר קבצים מוגבלים עם הגרסאות החדשות? כמה קבצים מוגבלים פומביים כמו מפות Graves Restricted עדיין מאפשרים לי להפעיל את התכונות בתשלום.

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

יש סוג כלשהו של הבעיה עם הקובץ המוגבל שרכשת מהמכשיר שלך. אנו בודקים את זה.

• samarthjoshi2005@gmail.comsamarthjoshi2005@gmail.com הודעות: 7Verified User

נראה שהנושא מתוקן בגירסה 2.5.5.2 שפורסמה היום. תודה שבדקת את זה ושחררת עדכון מהיר.

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

הכי מוצלח! 👍️

היכנס או הירשם כדי להגיב.