Forum wsparcia

Dostroić plik dla prostych rur w 2007 R6?

c.ryde@outlook.comc.ryde@outlook.com Posty: 1Verified User

Jestem w tym wszystkim nowy, więc proszę o wyrozumiałość. Mam rurę środkową M4 (usuwam koty) z „standardowymi” złączami i nakładanym megafonem Gravesa (w zasadzie proste rury) w R6 z 2007 roku. Jeździłem jakiś czas bez melodii, a gdy był zimny, trudno było go uruchomić i w sumie chodził jak śmiecie. Właśnie kupiłem kabel FTECU i zainstalowałem oprogramowanie, ale nie mogę znaleźć najlepszego dla siebie pliku dostrojenia. Zdecydowałem się skorzystać z pełnego pliku wydechowego Gravesa i zeszłej nocy sflashowałem ECU, ale nie mogłem jeszcze tego wypróbować i nie zrobię tego przez kilka tygodni. W międzyczasie przeprowadzam pewne badania, aby dowiedzieć się, czy istnieje dla mnie lepsza opcja? Nie próbuję dostosowywać hamulca na zamówienie, potrzebuję tylko dobrej podstawy, aby rower nie jechał chudo i abym mógł w pełni wykorzystać jego obecną konfigurację. Czy pełny plik wydechowy Gravesa, od którego zacząłem, jest wystarczająco dobry, czy też powinienem go ulepszyć lub spróbować czegoś innego?

Komentarze

  • todd@ftecu.comtodd@ftecu.com Posty: 102Staff User

    Wybrałeś dobre miejsce na początek. Nie będziesz mógł modyfikować pliku Gravesa, ponieważ blokuje on mapowanie paliwa (chroni ich ciężką pracę na hamowni). Jeśli okaże się, że nie spełnia Twoich potrzeb, zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą z naszej zakładki dealerów na FTECU.com i sprawdzić, czy może zaoferować Ci melodię.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.