Forum wsparcia

Uszkodzenie licencji.

dokładnie śledziłem instalację, próbowałem flashować, nie otrzymałem odpowiedzi, a moja licencja jest w stanie hardfail?

Komentarze

  • chance.doucet@gmail.comchance.doucet@gmail.com Posty: 4Verified User
    edytowano April 2022

    aktualizacja testowanego interfejsu klawisz off 31 klawisz na 37? nie jestem pewien, co robię źle tutaj .. ponownie zabezpieczyłem szpilki, teraz jego zamieniony klucz pokazuje, że klucz 36/26 jest wyłączony, pokazuje migotanie 17/37 między

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, szansa, że brzmi to tak, jakby mógł wystąpić problem z połączeniem sprzętowym. Czy używasz bocznej uprzęży rowerowej? Pozdrowienia

  • chance.doucet@gmail.comchance.doucet@gmail.com Posty: 4Verified User

    Uh tak mam to: https://ftecu.com/shop/2015-19-yamaha-fzmt-07-data-link-ecu-flashing-kit/ Postępowałem zgodnie z instrukcją jak dokładnie zainstalować. Co może być nie tak?

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Wygląda na to, że problem z połączeniem sprzętowym może powodować nieudane flashowanie. Czy możesz wykonać test sprzętowy 6 Pin Bike Side. znaleźć na pierwszej stronie forum. Pozdrowienia

  • chance.doucet@gmail.comchance.doucet@gmail.com Posty: 4Verified User

    ok, będę miał szansę później spróbować, biorąc pod uwagę, że to robię i działa. czy mogę coś jeszcze zrobić? Czy nadal potrzebuję resetowania mojej licencji, czy będzie to automatyczna naprawa, gdy wszystko będzie działać?

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Twoja licencja jest nadal nieużywana. To zdecydowanie coś w twojej konfiguracji. Zapoznaj się również z postem "Bike Side Flashing" w kategorii Bike Side Flashing kits, aby pomóc przed rozpoczęciem flashowania. Pozdrowienia

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.