פורום תמיכה

כשל בקריאה

marvinramirez316@gmail.commarvinramirez316@gmail.com הודעות: 7Verified User
שלום. 

יש לי תקלה באופנוע המרוצים שלנו, הרישיון בתהליך הכתיבה נכשל, לאחר שניסה לכתוב שוב הוא לא מזהה את הרישיון וזאת לאחר הפעלת הטונר האוטומטי. 

אני לא יודע מה קורה אבל זה חזר על עצמו מספר פעמים במקרה שלי, אני לא מבין למה זה קורה? 

הערות

• marvinramirez316@gmail.commarvinramirez316@gmail.com הודעות: 7Verified User

שלום עזור לי

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, הייתי צריך לאפס את הרישיון שלך, נסה להבהב שוב. ECU זה לא יקרא כאשר הרישיון הוא מצב כושל. תודה, ג'ייסון א.

• roberto@manzo.dkroberto@manzo.dk הודעות: 11Verified User

היי ג'ייסון. יש לי את אותה בעיה. וכשמנסים לקרוא ל-ECU כתוב "No Available Licens". זה לפני בערך 3 שנים הבזקתי בפעם האחרונה את ה-ECU שלי, אתה יכול לעזור?

• kgsiani@gmail.comkgsiani@gmail.com הודעות: 25Verified User
    נערך August 2022

אני גם נתקל בבעיה הזו, האופניים שלי כוונו פלאש על ידי בעלים קודם, ועם רכישת טכנאי ftecu אמר שקבלת ערכת ftecu חדשה וכבל USB יהיה כל מה שאני צריך, למרות שהם נרשמו לבעלים קודמים. כתבתי את כתובת המייל שצצה כדי לבקש מהאדם להעביר לכתובת המייל שלי, ממש עכשיו. אבל התרשמתי שהכל יתחיל לעבוד עם ערכה חדשה. המטרה שלי היא לגבות את מצב האקו הנוכחי. פלאש ללא הגבלה עבור 2016 R1M ecu 2CR-8591A-60(US) ואפשר פליפר אוטומטי ועוד 1 או 2 דברים אחרים. האם תוכל פשוט להעביר את רישיון ה-ecu לערכת ה-ecu Flash Tune ECU החדשה שלי, ללא סמכות משתמש ישנה. תודה

• kgsiani@gmail.comkgsiani@gmail.com הודעות: 25Verified User

התשובה שניתנה לי היא לא!

• mike@ftecu.commike@ftecu.com הודעות: 178Staff User

אני מצטער שאיננו יכולים להעביר ללא הרשאת הבעלים הקודמים כי ייתכן שיש להם מידע קנייני במפה. אם הם לא יעבירו לך את הרישיון תוכל לשכתב מעליו.

היכנס או הירשם כדי להגיב.