פורום תמיכה

בעיות מהבהבות עם שינוי ECU / אופניים

rob.v.breemen@gmail.comrob.v.breemen@gmail.com הודעות: 7Verified User

בוקר טוב, היה לי MT-07 2014 עם ECU: 1XB-8591A-00. עם תחילת האביב קניתי MT-07 2016 והתקנתי את הרתמה שלי על 2016 עם ECU 1XB-8591A-40. אבל אני לא מסוגל להבהב את ה- ECU הזה. אני ממשיך לקבל את ההודעה: לא נמצא ECU רשום. ברור שמדובר ב- ECU שונה מזה של הישן, אך אני יכול היה לרשום את ה- ECU החדש בחשבוני. כשאני מנסה להירשם או לבצע כניסה חדשה, נסה תפריט הכניסה קופא ואני צריך להפעיל מחדש את התוכנית. בדקתי גם את החיווט והכל מחובר. יש לך פיתרון? בברכה

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, אתה רק צריך לרכוש רישיון חדש להבהוב של ה- ECU החדש. האם ההודעה לעולם לא עולה ושואלת אותך אם ברצונך לרכוש רישיון חדש? תודה, ג'ייסון א.

• rob.v.breemen@gmail.comrob.v.breemen@gmail.com הודעות: 7Verified User

בוקר טוב ג'ייסון, תודה על התשובה. השאלה לרדוף אחרי רישיון חדש צצה כמה פעמים. חיפשתי בפורום אנשים עם אותה בעיה, אבל יכולתי למצוא בקשות או הערות שהרישיון יאופס אם אנשים יקבלו את ההודעה שהם צריכים לרכוש רישיון חדש. אז קיוויתי שזה יכול לעבוד גם על הבעיה שלי. בברכה

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, מכיוון שמדובר ב- ECU חדש אתה זקוק לרישיון חדש עבורו. כל ECU דורש רישיון משלו. ברגע שתרכשו את הרישיון החדש עבור ה- ECU החדש שלכם, תוכלו להסתדר. תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.