Forum wsparcia

manetka r6 2008 FT

mapracing@msn.commapracing@msn.com Posty: 14Verified User
edytowano May 2021 w R6

Witam zaprogramowałem 2008 r6 z ECU FT ze zintegrowaną manetką, wyłącznik na drążku to dynojet (motocykl już zamontowany) mam następujący problem meldunki idą idealnie od 1 do 6 ale nie działają ani nie idą źle przy pełnym obciążeniu (od 12000 do 16000) czy trzeba dokonać modyfikacji parametrów manetki wiedząc, że zmieniłem mniej więcej czas odcięcia, ale bez powodzenia napotykam ten sam problem, czy możesz mi pomóc? cdl MAP RACING

Tagged:

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Nie twórz wielu postów na ten sam temat. Czy zmieniłeś któryś z parametrów w module Quickshifter?

  • mapracing@msn.commapracing@msn.com Posty: 14Verified User

    cześć nie, pracowałem tylko nad tabelą czasu granicznego CDL

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Wygląda na to, że problem jest spowodowany hałasem cewki na ziemi. Spróbuj odizolować ziemię, aby dotknąć nią końcówki czujnika. Dzięki, Jason A.

  • mapracing@msn.commapracing@msn.com Posty: 14Verified User

    witam po kilku testach na Shifter ft w 2008 r6 wyizolowałem masę, aby uniknąć problemu z odcięciem, ale nie mogę mieć dobrego czasu odcięcia powyżej 12000 obrotów, wydaje się to zbyt długie, ale jeśli zmniejszymy, brak płynności zmiana biegu na wyższy i wydaje się dawać wstrząsy, które brutalizują pilota. Masz jakiś pomysł? cdl

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Po prawidłowym odizolowaniu terenu i odpowiednim ustawieniu czasów zabijania nie powinno być problemu. System ogólnie działa z łatwością, być może coś jest nie tak z rowerem lub nie znalazłeś jeszcze idealnego miejsca do konfiguracji. Dzięki, Jasonie A.

  • mapracing@msn.commapracing@msn.com Posty: 14Verified User

    witam, złożyłem zamówienie na komplet manetek FT DO 2009 R6 TYP 1 czujnik działa tylko na jednym połączeniu jak chcesz cofnąć nie działa już działa tylko z biegami wstecznymi czy może być uszkodzony? CDL

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, Zamówiłeś u nas zestaw? Szybkim sposobem na stwierdzenie byłoby wykonanie testu ciągłości w poprzek przewodów dla każdego złącza i uruchomienie czujnika. Upewnij się, że oba są odłączone przed testowaniem. Pozdrowienia

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.