Forum wsparcia

R1 2015 ECU w BIKE 2016 (Wielka Brytania / UE)

ddaniels53@gmail.comddaniels53@gmail.com Posty: 20Verified User

Cześć, zakładam, że mogę sflashować ECU 2015 i włożyć do roweru 2016? Mam również zapasową licencję flash i kod autoblippera i chciałem połączyć te dwie licencje przed wysłaniem połączonej licencji do tunera, aby zrobić dla mnie niestandardową mapę. Jaki jest najlepszy sposób, aby uzyskać kod blippera powiązany z zapasową licencją przed wysłaniem do mojego tunera? Wielkie dzięki

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano May 2021

    Tak długo, jak masz pewność, że dwa rowery pochodzą z tego samego rynku (UE) i że numer części ECU 2016 to 2CR-8591A-40, should będzie OK. Zakładając, że masz własny zestaw flash, po prostu wprowadź kod aktywacyjny na swoje konto, a następnie aktywuj zestaw Auto-Blip i flashuj go do swojego ECU. To przypisuje zestaw AB do twojej licencji.

  • ddaniels53@gmail.comddaniels53@gmail.com Posty: 20Verified User
    edytowano May 2021

    Dziękuję za to. ECU na rok 2015 to 2CR-8591A-00 (UE). Czy mogę flashować za pomocą pliku US, aby wyłączyć immobilizer? ECU 2016 to 2CR-8591A-40 (UE) - który został sflashowany przy użyciu pliku US 2016 w celu wyłączenia immobilizera. Wielkie dzięki

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Tak, możesz sflashować plik 2CR-8591A-20 i wyłączyć funkcję „US Harness Config”.

  • ddaniels53@gmail.comddaniels53@gmail.com Posty: 20Verified User

    I nie muszę niczego zmieniać w rowerze jak krosno itp. (Poza zdjęciem immobilizera)? Wielkie dzięki za wszelką pomoc

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano May 2021

    Nie, nie musisz nic zmieniać w wiązce, ale musisz wymontować wszystkie elementy immoblizera, w tym antenę.

  • ddaniels53@gmail.comddaniels53@gmail.com Posty: 20Verified User

    Czy w tylnej części ogonowej jest antena?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Przepraszam, nie, myślałem o innym rowerze.

  • ddaniels53@gmail.comddaniels53@gmail.com Posty: 20Verified User

    Uff lol. Wielkie dzięki za pomoc

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.