Forum wsparcia

błąd: nie można zainicjować modułu ECU GSXR1000 w 2017 roku

2»

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano September 2019

    OK, widzę, że edytowałeś swoje oryginalne posty. Musisz wysłać nam drugi ECU, abyśmy mogli go obejrzeć.

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    tak przepraszam, napisałem coś, a kiedy sprawdzam, zdaję sobie sprawę, że zrobiłem to źle. pod adresem waht mogę wysłać ci mój ECU? czy jest bezpieczny, ponieważ jest za granicą ....?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    1010 N. Batavia St. Suite J Orange, CA 92967 Tak, bezpiecznie wysyłać, pod warunkiem, że starannie go owiniesz i zapakujesz.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Co masz na myśli mówiąc „Zdaję sobie sprawę, że źle to zrobiłem”?

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    Najpierw próbuję aktywować szybkie przesunięcie limitu pit na nowej licencji z nowo odczytanej mapy z nowym ECU i dostałem komunikat o błędzie .... ale kiedy flashuję nowy ECU szybka zmiana działa dobrze, kiedy sprawdzam.

  • Trintaviousm@gmail.comTrintaviousm@gmail.com Posty: 4Verified User

    Mój flash też się nie udało! jakaś pomoc w tym?

  • Trintaviousm@gmail.comTrintaviousm@gmail.com Posty: 4Verified User

    to właśnie mówi

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Musisz upewnić się, że twoje połączenie internetowe jest dobre, bez niskiego sygnału lub zaników z powodu nadmiernego wykorzystania przepustowości. Ponieważ połączenie internetowe zostało przerwane podczas flashowania, twoja licencja przeszła w stan „hardfail”, więc została zresetowana. Powinieneś dobrze flashować ponownie.

  • Trintaviousm@gmail.comTrintaviousm@gmail.com Posty: 4Verified User

    hej z powrotem, więc sflashowałem go ponownie, próbując sflashować przy użyciu innego numeru części ecu, doradzając mojemu ftecu „facetowi, z którym zadzwoniłem i rozmawiałem” i zadziałało po naprawie, którą zrobiłeś, ale moja pompa paliwa nie chce się zalać, więc powiedziałem śrubkę sflashuję stare rzeczy z powrotem do niego i zostawię w spokoju, a to znowu nie powiodło się, mówiąc to samo! Jestem tuż obok routera i nie miałem tego problemu, kiedy otrzymałem oprogramowanie dzięki. Utknąłem ponownie w trybie niepowodzenia

  • Trintaviousm@gmail.comTrintaviousm@gmail.com Posty: 4Verified User

    cała moja sprawa polega na tym, że próbuję uruchomić elementy sterujące uruchomieniem, a on powiedział mi, jakich numerów części używają ecu, i błysnęło to na rowerze, który zalała moja pompa paliwa. więc może pomożesz mi również uzyskać funkcję dopasowania programu flash do sterowania uruchamianiem

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano September 2019

    To, że jesteś tuż obok routera, nie oznacza, że masz solidne połączenie z Internetem. Jeśli twój dostawca usług internetowych ma cię na linii, z której korzysta grupa ludzi, mogą zużywać przepustowość i powodować zrywanie połączenia.

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    Cześć, wydaje się, że to nie działa. nowy ECU I Flash z nową licencją dostałem komunikat sprawdzający, że pompa nie uruchamia silnika. Faktem jest, że nowy ECU ma numer części 17K02, a stary ECU był 17K00, więc próbuję napisać z powrotem do mapy oryginalnie zapisanej podczas pierwszego odczytu i dostałem ten komunikat po sprawdzeniu UE:

    Więc nie mogę ponownie flashować nowego ECU ?????? !!!!! Proszę o pomoc

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Próbowałeś jeszcze raz? GSX-R nie są aż tak wybredni, jeśli chodzi o lata plików. Jednak powiedziawszy, ECU GSX-R1000 są również nieco niestabilne, często trzeba spróbować kilka razy, zanim ECU zareaguje prawidłowo. Spróbuj także innego portu USB.

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    wygląda na to, że moja uprząż warsztatowa ma uszkodzony + przewód ... drut pękł, gdy zwolniłem złącze z ECU ... wydaje mi się, że był słaby ....

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    cześć, naprawiłem uprząż, działa w trybie odczytu, ale nadal wyświetla ten sam komunikat o błędzie, gdy sprawdza ECU przed flashowaniem. szukam innego komputera, różnych portów USB i innych wiązek USB ..... wciąż ten sam komunikat powyżej ..... nie wiem co robić ...

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Nadal masz problem ze sprzętem. Nadal nie komunikujesz się z ECU. Przejdź do Pomoc> Interfejs testowy> Wejścia. Nie zwracaj uwagi na kolorowe kropki, zwracaj uwagę na liczbę w nawiasach. Po wyłączeniu i włączeniu zasilania podaj listę wyświetlanych liczb. Tylko dane wejściowe, nie próbuj żadnego innego testu.

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    HI, przy włączonym zasilaniu: (26) i (36) z odłączonym zasilaczem: (0)

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    Używam baterii GSXR Stock

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    Próbuję drugi raz, a teraz mam tylko (36) przy włączonym zasilaniu

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Spróbuj zapisać plik zapasowy zgodny z numerem części ECU z powrotem w ECU.

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    Mój nowy ACU to 32920 K 02 To jest ten sam komunikat i otrzymuję ten sam komunikat Status: Błąd odczytu licencji i ten sam komunikat o błędzie na każdej innej mapie pliki (próbuję 17KG2), a także ze starym ECU i tym samym komunikatem o błędzie

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Nadal masz problem ze sprzętem uniemożliwiający komunikację z ECU i serwerem. Sprawdź dokładnie wszystkie połączenia przewodów.

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    zmieniam wiązkę USB, żeby sprawdzić, mam ten sam problem. wystarczy sprawdzić z innym ECU / uprzężą warsztatową. mówi, że licencja ECU jest zablokowana.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Nasz system pokazuje, że z twoimi licencjami nie ma nic złego. Czy możesz wysłać zrzut ekranu z komunikatem o błędzie?

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    cześć jeszcze raz, więc teraz, kiedy mam więcej czasu po wyścigu (3 miesiące :)), zrobiłem trochę sprawdzania. więc testuję za pomocą dwóch uprzęży USB, a także uprzęży warsztatowej ORAZ mojej uprzęży rowerowej: ten sam wynik, z dwoma ECU mogę je odczytać, ale za każdym razem, gdy próbuję pisać na nim, dostaję „sprawdzanie ECU”, a następnie komunikat Błąd: ECU zablokowane, a te ECU nie działają na rowerze (dostałem komunikat kontrolny na desce rozdzielczej, pompa i rower próbują się uruchomić, ale nie pęka), a kiedy próbuję dobrego ECU, wszystko działa dobrze. Jestem gotów wysłać te eko przez UPS, chyba że masz coś nowego w mojej sprawie? Fabian

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User


    Wiem również, że Josh dał mi test dwóch pakietów drużynowych na wyścig Bol d'or, ale dlaczego mówi „nieużywany”? co mam zrobić

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    UP?

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.