פורום תמיכה

Quickshifter ב- MT-07 2014?

rob.v.breemen@gmail.comrob.v.breemen@gmail.com הודעות: 7Verified User

צהריים טובים / בוקר :) הזמנתי בשבוע שעבר את המהבהב אבל מישהו ציין לי שהמודול אינו זמין ל- ECU שלי? 2014/2015 1XB-8591A-00 יש הצעות?

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

זה צריך להיות כזה. אנו בוחנים את זה, אחזור אליכם בהקדם האפשרי.

הקובץ תוקן, אתה אמור להיות מסוגל להשתמש בו כעת.

• rob.v.breemen@gmail.comrob.v.breemen@gmail.com הודעות: 7Verified User

הי קנט, התקנתי את ה- QS עכשיו, אבל זה לא עושה כלום. כשאני מודד על מחבר הרתמה עם מולטימטר, אני מקבל מעגל סגור נחמד כשאני מורם. יכול להיות שזה משהו בתוכנה? הזמנו 2, והשני 2016 או 2017 MT-07 עובדים בסדר.

האם מודול QS "סוג חיישן" מוגדר כ- "NO" (פתוח בדרך כלל)?

כן, בדקתי את דגל QS 1.1 ובחרתי גם בסגנון NO. בכל פעם שאני פותח מחדש את האפשרות Quickshifter בתוכנה אולם סוג החיישן ריק. אבל זה קורה גם עם האופניים האחרים שעשינו וזה עובד מצוין.

• randommen96shop@gmail.comrandommen96shop@gmail.com הודעות: 30Verified User
    נערך September 2019

הי קנט, רוב ואני שנינו משתמשים בדיוק באותן הגדרות, מבחינתי זה עבד מייד, שניהם עם מפה בלתי מוגבלת ומלאי. ה- ECU שלי הוא 1XB-8591A-40, שמנו לב לפני כן שעבור ה- ECU שלו אפשרות QS לא הייתה זמינה בהתחלה. החיישן עובד, הוא עובר את מבחן ההמשכיות ברגע שהוא מופעל, אשר ניתן למדידה לאורך כל הדרך ל- ECU. זה בטח משהו שקשור ל- ECU / תוכנה שאנחנו חושבים, וההבהבה על האופניים שלו עובדת מצוין, מה שאמור לציין שהרתמה גם היא בסדר. אלה ההגדרות בהן אנו משתמשים:

אני עם זאת רק שמתי לב שהתוכנה שלו היא בהולנדית, האם זה יכול להיות בעיה? איך נוכל לשנות את השפה? זה קורה גם לאחר סגירת תפריט QS, ונפתח מחדש כי סוג החיישן ריק. שנינו משתמשים גם בחיישן בתצורת דחיפה (חוט אדום).

לשינוי השפה, עבור אל עזרה> הגדרות בחבילת הכוונון. נסה את זה באנגלית קודם כדי לראות אם זה עוזר.

הי קנט, רק עדכנתי את התוכנה ושמתי אותה באנגלית, יצרתי קובץ חדש ממיפוי מניות, עם הגדרות QS. עדיין שום דבר ב- QS להלן מסכים של מבחן הממשק, עם הצתה על:

לבדיקת הממשק אין קשר להגדרת QS.

אוקי, טוב לדעת. אבל מלבד הצבת השפה באנגלית ובדיקת החיישן, האם יש עוד משהו שאנחנו יכולים לעשות בכדי לתקן את הקוויצ'פר?

הי קנט, כל רעיונות למה שאנחנו / אתה (FTecu) יכולים לעשות? אנו מספקים באופן יזום מידע, שמונח בצד, מבלי לספק פיתרון, ברגע זה יש שקט רדיו מאז 03-09-2019. נכון לעכשיו ה- QS של רוב היה רק בדיחה יקרה, ואילו מבחינתי זה כיף והייתי רוצה לראות שרוב נהנה גם מה- QS. בברכה, דייוויד

סליחה על העיכוב, אנו בודקים בעיה זו.

האם ניסית להשתמש בשני הקבצים (מלאי ולא מוגבל)?

כן, ניסינו את שני הקבצים. לשלי עבדו שניהם (1XB-8591A-40) וגם עבור שלו (1XB-8591A-00) לא עבדו, שניהם בלתי מוגבלים וגם מלאי.

סוגיה זו נפתרה. חיישן פגום.

היכנס או הירשם כדי להגיב.