Forum wsparcia

Quickshifter na 2014 MT-07?

Dzień dobry / rano :) W zeszłym tygodniu zamówiłem szybkozłącze, ale ktoś zwrócił mi uwagę, że moduł nie jest dostępny dla mojego ECU? 2014/2015 1XB-8591A-00 Wszelkie sugestie?

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Powinien mieć jeden. Sprawdzamy to, skontaktuję się z Tobą jak najszybciej.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Plik został naprawiony, powinieneś móc go teraz używać.

  • rob.v.breemen@gmail.comrob.v.breemen@gmail.com Posty: 7Verified User

    Cześć Kent, Zainstalowałem QS teraz, ale nic nie robi. Kiedy mierzę na złączu wiązki przewodów za pomocą multimetru, dostaję ładny obwód zamknięty, gdy zmieniam bieg na wyższy. Czy może to być coś w oprogramowaniu? Zamówiliśmy 2, a drugi MT-07 2016 lub 2017 działa dobrze.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Czy moduł QS „Typ czujnika” jest ustawiony na „NIE” (normalnie otwarty)?

  • rob.v.breemen@gmail.comrob.v.breemen@gmail.com Posty: 7Verified User

    Tak, sprawdziłem flagę QS 1.1 i wybrałem również typ NO. Za każdym razem, gdy ponownie otwieram opcję Quickshifter w oprogramowaniu, jednak typ czujnika jest pusty. Ale dzieje się tak również w przypadku drugiego roweru, który zrobiliśmy i działa dobrze.

  • randommen96shop@gmail.comrandommen96shop@gmail.com Posty: 30Verified User
    edytowano September 2019

    Cześć Kent, Rob i ja używamy dokładnie tych samych ustawień, dla mnie od razu zadziałało, zarówno z nieograniczoną mapą, jak i standardową. Mój ECU to 1XB-8591A-40, zauważyliśmy wcześniej, że dla jego ECU opcja QS była początkowo niedostępna. Czujnik działa, po uruchomieniu przechodzi test ciągłości, który można zmierzyć przez całą drogę do ECU. Uważamy, że musi to być coś związanego z ECU / oprogramowaniem, flashowanie na jego rowerze działa dobrze, co powinno wskazywać, że uprząż jest również w porządku. Używamy tych ustawień:

    Jednak właśnie zauważyłem, że jego oprogramowanie jest w języku niderlandzkim, czy to może być problem? Jak możemy zmienić język? Zdarza się również, że po zamknięciu menu QS i ponownym otwarciu Typ czujnika jest pusty. Oboje używamy również czujnika w konfiguracji push (czerwony przewód).

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Aby zmienić język, przejdź do Pomoc> Ustawienia w pakiecie tuningowym. Spróbuj najpierw w języku angielskim, aby zobaczyć, czy to pomoże.

  • rob.v.breemen@gmail.comrob.v.breemen@gmail.com Posty: 7Verified User

    Cześć Kent, właśnie zaktualizowałem oprogramowanie i umieściłem je w języku angielskim, utworzyłem nowy plik z mapowania zapasów, z ustawieniami QS. Wciąż nic w QS Oto ekrany testu interfejsu, z włączonym zapłonem:


  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Test interfejsu nie ma nic wspólnego z konfiguracją QS.

  • rob.v.breemen@gmail.comrob.v.breemen@gmail.com Posty: 7Verified User

    Ok, dobrze wiedzieć. Ale oprócz umieszczenia języka w języku angielskim i przetestowania czujnika, czy jest coś jeszcze, co możemy zrobić, aby naprawić szybki przesuwnik?

  • randommen96shop@gmail.comrandommen96shop@gmail.com Posty: 30Verified User

    Cześć Kent, Jakieś pomysły na to, co my / Ty (FTecu) możemy zrobić? Aktywnie udzielamy informacji, które są odkładane na bok, bez dostarczania rozwiązania, teraz jest cisza radiowa od 03-09-2019. Na razie QS of Rob był tylko drogim żartem, podczas gdy dla mnie to świetna zabawa i chciałbym zobaczyć, że Rob również lubi QS. Pozdrawiam, David

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Przepraszamy za opóźnienie, sprawdzamy ten problem.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Czy próbowałeś używać obu plików (magazynowych i nieograniczonych)?

  • randommen96shop@gmail.comrandommen96shop@gmail.com Posty: 30Verified User

    Tak, wypróbowaliśmy oba pliki. Dla mnie oba pracowały (1XB-8591A-40), a dla jego (1XB-8591A-00) żadne nie działało, zarówno nieograniczone, jak i magazynowe.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Ten problem został rozwiązany. Wadliwy czujnik.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.