Forum wsparcia

Tworzenie kopii zapasowej mojego ECU

Cześć wszystkim, mam 2013 Yamaha R1 z ECU, który został sflashowany przez poprzedniego właściciela. Mam automatyczny blipper CABS i Dynojet QS. Właśnie kupiłem uprząż flashtune, aby jeszcze bardziej dostroić ECU. Zanim zacznę wprowadzać zmiany, chcę wykonać kopię zapasową mojej istniejącej konfiguracji ECU. Nie widzę, gdzie mogę to zrobić w oprogramowaniu. Wszystko jest wyszarzone, dopóki nie załaduję mapy z serwera. W tym momencie mam opcję odczytu / zapisu mojego ECU. Nie mam dość mapy zapasów, więc najpierw chcę ją zapisać.

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jeśli nie zostało to sflashowane w naszym oprogramowaniu, nie ma możliwości zapisania istniejącej konfiguracji, ponieważ nasze oprogramowanie nadpisze wszelkie znajdujące się tam oprogramowanie ze względu na protokoły bezpieczeństwa. Jeśli został sflashowany przy użyciu naszego oprogramowania, to czy poprzedni właściciel przekazał Ci licencję flash? Umożliwi to dostęp do poprzedniej konfiguracji i zapisanie jej.

  • greener.jay@gmail.comgreener.jay@gmail.com Posty: 15Verified User

    Dzięki Kent. Wydaje mi się, że nie było to sflashowane z twoim oprogramowaniem, ponieważ nie dostałem błędu licencyjnego, kiedy podłączyłem go do sieci.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.