פורום תמיכה

שני רישיונות שנצרכו באותו ECU

MOTOIKEMOTOIKE הודעות: 23Verified User

שטפתי את ה- ECU עם הרישיון [D37AB854]. כששטפתי שוב את אותו ECU, רישיונות נוספים [0CB542CD] נצרכו האם ניתן היה לי לחזור?

שתייגת:

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, כן איפסתי עבורך את רישיון 0CB542CD. תודה, ג'ייסון א.

• MOTOIKEMOTOIKE הודעות: 23Verified User

הבעיה חזרה על עצמה ב- ECU אחר. שטפתי את ה- ECU ברישיון [CEF53E22]. כששטפתי שוב את אותו ECU, נצרכו רישיונות נוספים [EFCBCDA8]. האם אוכל לקבל את הרישיון בחזרה?

byYXgOFM2RaHL

לאחר מכן, נעשה שימוש נוסף ב-[07482C39] באותו ECU. ל-ECU האחד הזה יש [CEF53E22][EFCBCDA8][07482C39] שלושה רישיונות בשימוש. האם ניתן לשחזר?

• todd@ftecu.comtodd@ftecu.com הודעות: 102Staff User

אם כל הזמן מבקשים ממך רישיון אז משהו לא בסדר 90% של הזמן זה כשל חומרה מצדך. תחילה בדוק את החומרה שלך כדי לוודא שהיא פועלת כהלכה והחוטים מונחים כהלכה ואינם שבורים. אם הספסל מהבהב ודא שספק הכוח שלך עובד. ודא שאתה מהבהב את אותו קובץ שתואם את מספר החלק של ה-ecu שלך, אם אתה מהבהב באמצעות קובץ שאינו תואם את מספר החלק שלך, זה יכול לבקש ממך לרכוש רישיון, ולאחר מכן לבקש ממך לרכוש שוב כאשר אתה מהבהב את הקובץ הנכון קובץ שמתאים.

תודה על עצתך. ההבזק האחרון הצליח, [07482C39] נכתב בהצלחה, וה-ECU פועל כהלכה. [CEF53E22] ו-[EFCBCDA8] הוחלפו ואינם זמינים עוד. אודה לך אם תוכל לבדוק את מצב השימוש של הרישיון שלי.

זה מה שאעשה

מה אתה חושב אחרי העניין הזה?

נערך April 15

הסתכלתי על כל הרישיונות שאתה מפרט ומסגרות הזמן של מתי דברים קרו ואני לא בטוח מה בדיוק קורה. כאשר אתה מקבל מופע נוסף, אנא שלח דוא"ל ל sales@ftecu.com עם לכידת מסך של ההודעה שמופיעה על המסך כדי לעזור לי לפתור בעיות.

תודה טוד. עם זאת, אני לא יכול לשלוח לך את צילום המסך של מסך השגיאה שאתה מבקש. הסיבה לכך היא שהרישיון הישן [CEF53E22] ו-[EFCBCDA8] הוחלפו על ידי הרישיון החדש [07482C39] מבלי שהתרחשו שגיאות.

תבין, זה לפעם הבאה שיש לך בעיה, צלם תמונה ושלח למייל sales@ftecu.com

היכנס או הירשם כדי להגיב.