פורום תמיכה

צריך הדרכה לגבי קודי אבחון להשבתה עבור הגדרת R1 2018 שלי

Doulos1992@gmail.comDoulos1992@gmail.com הודעות: 5Verified User

שלום פורום FT-ECU, אני פונה עם שאלה בנוגע לקודי האבחון שעלי להשבית עבור ההגדרה הספציפית שלי, ואני מקווה שחלק מכם יוכל לספק עצה. האופנוע שלי הוא ימאהה R1 2018, וציידתי אותו בשינויים הבאים: - ערכת ה-FTEcu Yamaha Active Tune AFR Self Tuning ECU - ה-FlashTune ECU Type 8 Yamaha R1 RM R1S FZ10 MT-10 R6 Bike Side Tune Kit - Graves Motorsports Smog Off Plates for Yamaha Sportbikes - Graves Yamaha R1 Cat Eliminator Exhaust Valve Type-R - מסנן אוויר מירוץ קיבלתי בעבר מפה מ- Graves Motorsports שתפקדה היטב. בעת הגדרת המפה הזו, עבדתי לצד מתקין כדי לקבוע אילו קודי אבחון להשבית. זה היה לפני שנה או שנתיים בערך. לאחרונה, המצבר של האופניים שלי גווע ולאחר מכן טופלו על ידי סוחר. כשחזרתי לרכוב, שמתי לב שנורית בדיקת המנוע דולקת. לאחר חיבור האופניים שלי למחשב, נראה שחיישן O2 זורק שגיאה. לאחר השוואה למפה הקודמת שלי, גיליתי שחלק מהקודים התאפסו. כעת, אני לא בטוח אילו קודים להשבית בבטחה בהתחשב בהגדרה הנוכחית שלי. אשמח מאוד לכל עצה או הכוונה בנושא זה. אילו קודי אבחון עלי להשבית עם התצורה הנוכחית שלי? תודה מראש על עזרתך.

שתייגת:

הערות

היכנס או הירשם כדי להגיב.