Forum wsparcia

Próba pisania nie powiodła się. Nie udało się zainstalować poprawek danych obrazu.

wenxx10@gmail.comwenxx10@gmail.com Posty: 7Verified User

Cześć, niedawno dostałem zestaw po stronie ławki do flashowania ecu mojej EU Yamaha R7 2022. Jednak kiedy podłączam ECU do wiązki zestawu ławki i próbuję napisać 2021 R7 - BEB-8591A-50(EU) Unrestricted do ECU, skarży się, że „Próba pisania nie powiodła się. Nieudana poprawka danych obrazu”. Jak zauważyłem, rzeczywisty numer części na moim ECU to BEB-8591A-00. Czy może to być związane z problemem? Dziękuję

Komentarze

  • wenxx10@gmail.comwenxx10@gmail.com Posty: 7Verified User

    Jak widziałem w jednym z najważniejszych postów, plik ECU musi zgadzać się z numerem części ECU. Więc myślę, że to odpowiada na pytanie. Chociaż w tym przypadku, ponieważ nie mogę znaleźć odpowiedniego pliku na dostarczonej liście (i nie mogłem tego sprawdzić/wiedzieć przed złożeniem zamówienia), czy istnieje sposób, aby poprosić o dodanie pliku odpowiadającego mi numeru części ECU?

  • wenxx10@gmail.comwenxx10@gmail.com Posty: 7Verified User

    Jakieś pomysły?

  • mike@ftecu.commike@ftecu.com Posty: 178Staff User

    Witaj, czy udało Ci się to rozwiązać? W przypadku ECU Yamaha musiałbyś wysłać go do nas w celu pierwszego odczytu. Następnie zostanie dodany do Menedżera plików do użycia.

  • wenxx10@gmail.comwenxx10@gmail.com Posty: 7Verified User
    1. Widzę, że plik został już dodany, chociaż gdy ponownie spróbowałem z plikiem BEB-8591A-00, nadal występuje ten sam błąd: Status: nieudane łatanie danych obrazu Postępowałem zgodnie z procedurą: Otwarto oprogramowanie ftecu
    2. Otworzyłem nieograniczony plik dla BEB-8591A-00
    3. Device -> Write ECU
    4. Po wyskakującym okienku o podłączeniu wiązki ECU, podłączono wiązkę USB biurka oraz zasilanie I9fDOPtrAxLQuGH9UAevl ZyI kliknął OK w wyskakującym okienku
    5. Okno wyskakujące z potwierdzeniem przypisania licencji do ECU -> Tak
    6. Komunikat o błędzie
    7. Czy możesz coś jeszcze doradzić?
  • wenxx10@gmail.comwenxx10@gmail.com Posty: 7Verified User
    edytowano June 2023

    Właściwie udało mi się zapisać plik stockowy do ECU, ale kiedy próbowałem dostosować pliki i flashować (kopiowanie mapy paliwowe i zapłonowe z wyjątkiem wolt-dwell), teraz to pierwszy skarży się na: Próba zapisu nie powiodła się. Proszę spróbuj ponownie. Status: niezdefiniowany błąd Następnie, jeśli spróbuję ponownie, pojawi się komunikat: Nie znaleziono zarejestrowanego ECU. Czy chciałbyś kupić nową licencję na ten ECU? Na podstawie innych wątków zakładam, że wymaga to resetu? Czy mógłbyś dostać czek?

  • staffan.ola.wallin@gmail.comstaffan.ola.wallin@gmail.com Posty: 1Verified User

    Mam dokładnie ten sam problem. Udało mi się napisać podstawowy ECU BEB-8591A-00. ale teraz, gdy próbuję zapisać ten sam, ale nieograniczony plik, pojawia się komunikat, że nie zapisze bla.bla.bla. Kupiłem kolejne licencje, ale to też nie pomogło. moje konto to Staffan.ola.wallin@gmail.com, proszę, napraw to teraz.

  • todd@ftecu.comtodd@ftecu.com Posty: 102Staff User

    rozwiązany.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.