Forum wsparcia

BARDZO WAŻNE: Upewnij się, że flashujesz odpowiedni plik!

kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
edytowano March 2020 w FZ / MT 07

Mamy całkiem sporo przypadków, w których klienci flashują niewłaściwy plik do swojego Yamaha FZ / MT-07, co kończy się niedziałającym motocyklem, który pokazuje wiele kodów błędów. Musisz double-check to make sure that the file you're going to flash has the exact same part numbers as your ECU; mamy wiele plików na każdy rok, które są dla różnych krajów, więc nie patrz tylko „2018 Yamaha MT-07” i myśl, że to dla twojego motocykla. Jeśli sflashujesz niewłaściwy plik do swojego ECU, spowoduje to poważny błąd zapisu w ECU, który wyzwala kody błędów, które nie istnieją, i kończy się to brakiem motocykla. W przeciwieństwie do innych kodów błędów, nie można po prostu zresetować ich przez dealera. Będziesz musiał „zresetować” ECU, najpierw flashując nasz konkretny plik resetowania do ECU, a następnie flashując nowy plik correct . Wkrótce będziemy mieli plik resetowania dostępny na serwerze, ale w międzyczasie prosimy pisać na forum, a my wyślemy Ci plik e-mailem. Dzięki, Kent

Komentarze

  • bruzzese.mirko@gmail.combruzzese.mirko@gmail.com Posty: 7Verified User
    edytowano July 2019

    Cześć Kent, właśnie wysłałem ci e-mail Właśnie dostałem ecu z tym problemem, mój klient przyniósł ecu do innego tunera, który pokazał go błędnym plikiem. co mam teraz zrobić? Etykieta na ecu: 1XB-8591A-00. Muszę go wcześniej flashować za pomocą pliku resetowania? Dziękuję za wsparcie

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Wysłałem Ci plik resetowania. Please flash that file first przed miganiem poprawnego pliku FT. Dzięki, Kent

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    PLEASE NOTE: This post and thread is for the Yamaha FZ/MT-07 only. Proszę nie przejmować wątku problemami dotyczącymi innych motocykli. Zacznij własny wątek w odpowiedniej kategorii. Dziękuję Ci.

  • vencemotosport@gmail.comvencemotosport@gmail.com Posty: 5Verified User

    cześć, czy możesz przesłać mi plik resetowania dla B34-9591A-10(EU). Cordialement, David

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Cześć David, Nie ma pliku resetowania dla tego ECU. Proszę flashować correct stock ECU image file do ECU i powinien powrócić do normalnego stanu.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User


    Cześć, proszę rozpocząć nowy discusison jak to nie jest miejsce do zadawania takiego pytania. Dzięki, Jason A.

  • jaroslav.sapoznikov@gmail.comjaroslav.sapoznikov@gmail.com Posty: 11Verified User

    Witaj, czy istnieje plik resetowania dla B34-8591A-10(EU)?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jak wspomniano powyżej, nie ma pliku resetowania dla tego ECU. Proszę flashować correct stock ECU image file do ECU i powinien powrócić do normalnego stanu.

  • torsten.skateboard@gmail.comtorsten.skateboard@gmail.com Posty: 1Verified User

    Witam, mam B34-8591A-10 (UE). Próbowałem sflashować prawidłowy podstawowy plik obrazu ECU, ale lampka ostrzegawcza o problemie z silnikiem zaświeciła się i rower nie chce się uruchomić. Czy jest coś jeszcze, co mogę zrobić?

  • maxime.salembier@hotmail.frmaxime.salembier@hotmail.fr Posty: 20Verified User

    witam potrzebuję pliku resetu mój MT 07 (B34-8591A-10) już nie odpala lampka silnika na desce rozdzielczej i mruga lampka kluczyka

  • ThomasThomas Posty: 7Verified User

    Cześć, proszę o przesłanie pliku resetującego dla MT 07 (B34-8591A-00)

  • milnerbk@gmail.commilnerbk@gmail.com Posty: 1Verified User

    Hej, jakakolwiek szansa, żebym mógł dostać plik resetowania dla 2016 FZ-07 (2RC-8591A-10)

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Wszelkie prośby o zresetowanie plików, napisz do mnie. Dzięki, Jason A.

  • wilmer_ahlgren@hotmail.comwilmer_ahlgren@hotmail.com Posty: 2Verified User

    Cześć! Chcę zresetować mój rower. Mój rower nie ruszył po tym, jak sflashowałem twój zestaw... Jak zresetować? Mój rower to 2018 MT 07 (B34-8591A-00) Proszę o szybką pomoc, jutro muszę jechać.....

  • wilmer_ahlgren@hotmail.comwilmer_ahlgren@hotmail.com Posty: 2Verified User

    Witaj ponownie! Potrzebuję pomocy. Mój motocykl to 2018 MT07 z (B34-8591A-00). Nie można znaleźć tego modelu w twoim oprogramowaniu. Ale znalazłem 2015-2017 (B34-8591A-00) i sflashowałem to z tym. Ale teraz motocykl nie chce odpalić... Spróbowałem jeszcze raz i teraz nie słychać nawet dźwięku z pompy paliwa... Proszę, czy możesz mi pomóc, chcę jutro jeździć... Jak zresetować? Albo jak mam to uruchomić... Pozdrowienia dla Wilmera Ahlgrena

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.