Forum wsparcia

Aktywna melodia bez czytania

ambasnakeman@gmail.comambasnakeman@gmail.com Posty: 5Verified User

Połączyłem Active Tune zgodnie z opisem. Nie widzę żadnych odczytów po jeździe w trybie Odczyt (nie przekręciłem kluczyka i podłączono wiązki tylko po wyświetleniu monitu. W trybie Monitor nie widzę żadnych odczytów na żywo. Sam Flash tune jest w stanie odczytywać i zapisywać pliki map. Tylko Active Tune nie działa zgodnie z wymaganiami. Mam wyłączony domyślny czujnik O2 w ustawieniach ECU. Czy powinien być włączony?

Komentarze

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, nie wierzę, że to miałoby na to wpływ. Warto spróbować, żeby to sprawdzić. Wierzę też, że wysłałeś też e-maile. Zostało to zareagowane i może być kontynuowane. Dziękuję

  • ambasnakeman@gmail.comambasnakeman@gmail.com Posty: 5Verified User

    Zespół HI FT ECU, od miesięcy pracuje nad tym problemem. Najpierw wysłałem moduł do testu i powiadomiłem, że jest zdrowy. Od tego czasu wymieniłem kilka czujników LSU4.9. Co zabawne, czujniki są w stanie dostarczyć odczyt do modułu szerokopasmowego, takiego jak Innovate. Active tune nigdy nie rozpoznaje żadnego odczytu z czujników i na zawsze w trybie oczekiwania na połączenie z Lambdą. Szczerze mówiąc, jestem dość rozczarowany na tym etapie, ponieważ naprawdę liczyłem na automatyczne dostrojenie z modami w motocyklu.

  • mike@ftecu.commike@ftecu.com Posty: 178Staff User

    Cześć Z jakim rowerem pracujemy?

  • ambasnakeman@gmail.comambasnakeman@gmail.com Posty: 5Verified User

    Kawasaki H2 2015

  • mike@ftecu.commike@ftecu.com Posty: 178Staff User

    Odpowiedziałem na Twój e-mail, więc kontynuujmy tam.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.