Forum wsparcia

2021 GSXR-1000R hardfail „przekroczono próby odzyskiwania”

Kubano78Kubano78 Posty: 6Verified User

Błysnął dobrze kilka razy, a następnie ta wiadomość za każdym razem. Rower był w trybie martwym i oczywiście nie uruchomi się. Naprawdę muszę naprawić i uruchomić mój rower. Boczna uprząż rowerowa, zrobione kontrole, wszystko inne jest w porządku. Będzie czytać, ale kiedy zacznie pisać, otrzymuję tę wiadomość.

Komentarze

  • Kubano78Kubano78 Posty: 6Verified User

    vh9tiQdWLkmZLOWaRDZxVojk

  • Kubano78Kubano78 Posty: 6Verified User

    Ktokolwiek?

  • kgsiani@gmail.comkgsiani@gmail.com Posty: 25Verified User
    edytowano November 2022

    Poszukaj kroków diagnostycznych, w których umieszczasz spinacz biurowy w wiązce przewodów, aby sprawdzić, czy okablowanie jest nadal dobre. Mój zrobił to samo, R1M, przez ponowne umieszczenie wszystkich przewodów w większym złączu ECU, moje problemy zniknęły. Postaram się je dla Ciebie znaleźć..

  • Kubano78Kubano78 Posty: 6Verified User

    dzięki ale testy były dobre. To była licencja. Rozpoznawał oszustwo, więc został zablokowany. Mike zresetował go. Dobry jak nowy. Rower prowadził się lepiej po szczerze mówiąc. Myślę, że warto od czasu do czasu flashować ponownie.

  • kgsiani@gmail.comkgsiani@gmail.com Posty: 25Verified User
    edytowano November 2022

    Dobrze, dobrze dla ciebie! Ale to jest link do testu, o którym mówiłem, o którym, jak sądzę, powiedziałeś, że „wszystkie testy były dobre”, więc to jest dla każdego, kto to później przeczyta: https://forum.ftecu.com/discussion/319/attention-hardware-test-for-6-pin-bike-side-harness-that-will-often-solve-your-issues#latest

  • Kubano78Kubano78 Posty: 6Verified User

    @kgsiani@gmail.com Słuszna uwaga. Tak, przeskoczyłem na czerwony/pomarańczowy..brak pompy paliwa. to samo z czerwonym / żółtym ... bez pompy paliwa. Stałe 5 V na czarno/pomarańczowym, czarno/żółtym. Nadal dobrze zrobić test. Ponadto, jest rzeczą oczywistą, upewnij się, że ładujecie właściwy numer części. Wiem, że ECU to suka, aby się wydostać, jeśli nie jesteś do tego przyzwyczajony. Uwierz mi, to oszczędzi ci zgagi.

  • mike@ftecu.commike@ftecu.com Posty: 178Staff User
    edytowano January 2023

    Ten komunikat jest wyświetlany, gdy pojawia się problem z miganiem, a użytkownik kontynuuje próby bez rozwiązania problemu z komunikacją. Nie pozwoli na kolejną próbę odzyskania przez ponad 10 dni

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.