Forum wsparcia

Zaktualizowane czujniki szybkiej zmiany

octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User
edytowano May 2022 w Quickshifters i Blippers

Witam, W odniesieniu do zaktualizowanych czujników szybkiej zmiany biegów. Kolory przewodów na nowych złączach czujników są inne. W nowych czujnikach złącze z przewodami niebieskim i zielonym jest po stronie pchania, a pomarańczowy i żółty jest ciągnięty. Pozdrowienia

Komentarze

  • Heilmanman52@gmail.comHeilmanman52@gmail.com Posty: 12Verified User

    @octavio@ftecu.com Hej stary, może możesz mi pomóc, żebym się tutaj rozprawił. Licencja nr B1B95D45 utknęła w stanie zainicjowania flasha. Jakakolwiek szansa, że mógłbyś to dla mnie zresetować

  • jidhafs@msn.comjidhafs@msn.com Posty: 1Verified User

    jaka jest aktualizacja w nowych czujnikach

  • adrian_w@live.com.auadrian_w@live.com.au Posty: 5Verified User

    Mój quickshifter (Yamaha R6 ECU-Based Quickshifter Kit (Type 7)) przestał działać (zakupiony 3 grudnia 2021) i używał go na rowerze między lutym a majem 2022 około 10 razy bez problemu, ale przestał działać w lipcu. Czy multimetr sprawdził ciągłość, ale zarówno aspekty push, jak i pull nie działają.

  • mike@ftecu.commike@ftecu.com Posty: 178Staff User

    Jeśli odeślesz czujnik, możemy go przetestować i wymienić, jeśli jest zły.

  • buffsins@gmail.combuffsins@gmail.com Posty: 3Verified User

    Cześć Mike, pochodzę z Bombaju w Indiach. Mam GSXR 1000 (2013). Zamówiłem uprząż boczną roweru wraz z Quick Shifter. Teraz sflashowałem ecu i aktywowałem ustawienie szybkiej zmiany biegów. Ale ciągle otrzymuję światło FI (C31) Najpierw myślałem, że to z powodu czujnika położenia biegu (GPS). Nawet po wymianie (GPS) otrzymuję ten sam wynik ze kontrolką FI (C31) również nie widać biegów na mojej jednostce głównej. Dzisiaj poszedłem na Dyno Tune. Byłem zszokowany, widząc, że po odłączeniu szybkiej zmiany biegów wszystkie światła FI zniknęły, a rower również działał dobrze. Była ogromna różnica w szczytowym HP około 9HP. Ponieważ w pierwszym tygodniu listopada odbywa się impreza drag. Będę bardzo wdzięczny za pomoc w znalezieniu rozwiązania mojego problemu.

  • mike@ftecu.commike@ftecu.com Posty: 178Staff User

    Witam, Czy możesz przesłać mi plik mapy, którego używasz, a pomogę ci to uporządkować?

  • buffsins@gmail.combuffsins@gmail.com Posty: 3Verified User

    Dzięki Mike, ale rozwiązałem problem. To był czujnik QS. Jednak mam jeszcze jedną wątpliwość co do nieograniczonych map czasu zapłonu w modelach GSXR 1000 (09 -16). Ponieważ wszystkie cylindry pokazują identyczny czas zapłonu, co nie ma miejsca w przypadku map fabrycznych. Czy możesz mnie oświecić w tej samej sprawie?


  • mike@ftecu.commike@ftecu.com Posty: 178Staff User

    Nie stworzyłem tej mapy, ale według mojej najlepszej wiedzy prawdopodobnie nie ma żadnych korzyści z różnic w rozrządach, ponieważ mają na nie wpływ temperatura spalin i cylindra.

Ta dyskusja została zamknięta.