Forum wsparcia

Jeśli oprogramowanie Tuning Suite utknęło na ekranie „Ładowanie ...”

kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

Odkryliśmy, że niektórzy użytkownicy mają problem, który pojawia się, gdy po raz pierwszy próbują pobrać / otworzyć oprogramowanie FTECU Tuning Suite lub nie otwierali oprogramowania od miesięcy. Oprogramowanie zatrzymuje się na pasku postępu „Ładowanie” i nie zmienia się. Jeśli napotkasz ten problem, rozwiązaniem jest włożenie kabla USB Data Link do komputera (tylko kabel, nie trzeba go podłączać do uprzęży flash) i otworzyć oprogramowanie. Może to zająć kilka sekund, ale w końcu powinno pojawić się okno logowania.

Komentarze

  • dimbusa13@gmail.comdimbusa13@gmail.com Posty: 12Verified User

    Cześć, mam ten problem i podłączam kabel USB do transmisji danych, ale nadal trwa ładowanie (2 laptopy ten sam problem). Widzę w panelu sterowania urządzenie (konwerter szeregowy USB), ale się nie otworzyło. Czy ktoś może sprawdzić czy jest problem z moim kontem . Dziękuję

  • eric.sempson@gmail.comeric.sempson@gmail.com Posty: 7Verified User

    Hej wszystkim, od dłuższego czasu nie otwieraliśmy zestawu tunera. Przy pierwszym otwarciu utknął na ekranie ładowania. Usunięto aplikację, a następnie pobrano najnowszą wersję, zrestartuj komputer i to samo zatrzymało się na ekranie ładowania. Natknąłem się na ten wątek i spróbowałem tego, co sugeruje kento, włożyłem kabel USB łącza danych i czekałem, ale nic się nie stało. Dimbusa, czy znalazłeś rozwiązanie w podobnej sytuacji? Moja licencja jest potwierdzona i staram się tylko dodać zestaw blipowy do mojego roweru.


  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Czy Twój komputer rozpoznaje Twój kabel USB jako „konwerter szeregowy USB” w menedżerze urządzeń, czy też wyświetla się jako niezidentyfikowane urządzenie? Dzięki, Jasonie A.

  • troy.simmons@me.comtroy.simmons@me.com Posty: 1Verified User

    Podłączyłem kabel do transmisji danych, uruchomiłem oprogramowanie i zadziałało.

  • bkevin216@gmail.combkevin216@gmail.com Posty: 1Verified User

    Wygląda na to, że moje oprogramowanie nie rozpoznaje kabla USB.

  • 89152444482@mail.ru89152444482@mail.ru Posty: 1Verified User

    Ten sam problem nie rozpoznaje ecu, jest napisany błąd, nie wiem co robić, sprawdzałem wszystko kilka razy! SWangjokelGLvxnVjDWPTsl1sWangjokelGL SWangjokelGL0DQtbpXR6ChPsWangjokelGL

  • mike@tunedindustries.commike@tunedindustries.com Posty: 3FTECU Dealer

    Witam, Czy próbowałeś uruchomić oprogramowanie i zalogować się przed podłączeniem kabla USB?

  • mike@ftecu.commike@ftecu.com Posty: 178Staff User

    5eIAMJg1wC63SkgqXZ3CLYNF Czy używasz bocznej uprzęży rowerowej?

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.