פורום תמיכה

21-22 MT07 BAT-8591A-60 QS

יש לי לקוח שרוצה להוסיף קוויקשיפטר ל-MT07 שלו. כבר מכרתי לו חומרה מכיוון שחשבתי שהיא תהיה תואמת.

הערות

• octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com הודעות: 191Staff User

היי, ממה שנאמר לי זה צריך להיות תואם וצריכה להיות שיטה להפעיל אותו באופן ידני במדריך השירות. אני מניח שזה יהיה זהה ל-R7. מחכה לפיתוח כדי לחזור כדי לראות אם הם יכולים ליצור פונקציית QS כדי להפעיל אותה, כפי שנאמר לי שה-MT07 21-22 MT07 צריך את זה. בברכה

• utahweekendgarage@gmail.comutahweekendgarage@gmail.com הודעות: 9FTECU Dealer

ל-MT07 אין אפשרות מפעל או אביזר קוויקשיפטר כמו R7. בדקתי ע"י עיון באביזרים של ימאהה, כמו גם בקריאת הבעלים ומדריכי השירות. ה-Quickshifter FTECU שקיבלתי עבור הדגם הזה מתחבר לרתמה המהבהבת בצד האופניים.

כן, זה עבור MT/FZ07s עד 2020. עבור 2021-2022 שוחררה ערכה נוספת. הוא משתמש ברתמת R7 QS. אנו עובדים על הוספת התכונה לקבצי BAT החדשים. הודיעו לי שהוא אמור להפעיל כמו ה-R7. מחכה לפיתוח כדי לחזור כדי לקבל מידע נוסף. בברכה

• utahweekendgarage@gmail.comutahweekendgarage@gmail.com הודעות: 9FTECU Dealer

נחמד, נראה שקובץ ה-ECU עודכן כדי לאפשר קלט QSS. נראה גם שהאתר עודכן. אני צריך להזמין את רתמת QS רק מכיוון שכבר מכרתי לו את הערכה הישנה שיש לה את הרתמה Type 7. אני עדיין לא רואה מסמך התקנה, האם אחד בעבודה?

היי, כן יש סוף סוף אפשרות QS בקבצי הפלאש. כרגע אין לנו רישום עבור הרתמה עצמה. שלח לי מייל או מכירות ישירות ונוכל לקבל לך חשבונית עבור הרתמה עצמה. אין הוראות התקנה עבור 21-22 MT07 QS. עם זאת, זה כמעט זהה להתקנת ההילוכים המהירים R7. התקע ממוקם בצד שמאל קדמי ליד ראש הצילינדר. בברכה

היכנס או הירשם כדי להגיב.