פורום תמיכה

סטטוס: נכשל: אין שגיאת תגובה בעת ניסיון להתחבר.

jshonblom@live.comjshonblom@live.com הודעות: 6Verified User
  1. אני מנסה להבהב את ה- ECU שלי בפעם הראשונה. שלבי ה- repro שלי הם לחץ על לחצן כתוב ECU.
  2. הנחיה מבקשת ממני להפעיל את האופניים, אני עושה את זה. התוכנה מתחתנת רישיון ECU
  3. אני מקבל שאל להפוך את האופניים מעל, אני עושה זאת, ולחץ על אישור
  4. אני מקבל הודעה האומרת ECU כתיבה: Turn Key על, אני עושה זאת, ולחץ על אישור
  5. המעמד הולך חיבור, ו ואז זה עובר לסטטוס: נכשל: אין תגובה
  6. עברתי לארוז את ההתקנה שלי כמה פעמים, והבטיח שהסיכות נדחפו פנימה. העברתי את חוט הקרקע לכל אורך האופניים, אך עדיין יש לי אותם בעיות. המיקום הנוכחי של חוט האדמה הוא המקום המומלץ מתחת למיכל, שדחפתי אותו מעט. המונה מטר שלי קורא 12 כך שזה נראה כמו נקודה מוצקה. כל מחשבה על מה שקורה, די מתסכל?

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

כישלון אין תגובה פירושו שיש בעיית חומרה, התוכנה מציינת ל- ECU אך אינה מקבלת תגובה. אנא בדוק היטב את כל החיבורים שלך. אתה יכול להשתמש במבחן החומרה בתוכנה. עבור אל עזרה> ממשק בדיקה> כניסות אל תשומת לב לנקודות הצבעוניות, אתה מעוניין רק במספרים המוצגים. החוט האדום הוא מס '1, החוט הכתום הוא מספר 2, החוט הצהוב הוא # 4, והחוט השחור הוא GND. עם כל מה שקשור למעט with no power to the ECU, התשומות המקובלות הן 0, 10, 20, או 30. אם אינך רואה את המספרים האלה, sum of the second digit indicates the bad wires. לדוגמה, אם אתה רואה "36", 6 מציין כי כתום 2 פלוס צהוב # 4 אין המשכיות. עם כל מה שקשור ו- the ECU powered, התשומות המקובלות הן 6, 16, 26 ו- 36. אם אינך רואה את המספרים האלה, look at the second digit. אם אתה מקבל 1, 3, 5 או 7, זה מצביע על חיבור רע עם החוט האדום. אם אתה רואה 2 זה מצביע על חיבור רע עם החוט הצהוב. 4 מציין חיבור חוט כתום רע. ו- 0 מציין אספקת חשמל לקויה ל- ECU; בדוק את חוטי ה- 12V החיוביים ואת חוטי ה- GND הנפוצים.

• jshonblom@live.comjshonblom@live.com הודעות: 6Verified User

היי קנט, השתמשתי במבחן החומרה בתוכנה. כשהכל מחובר והמפתח היה כבוי קיבלתי את המספר 30. ראה צילום מסך:

כאשר הדלקתי את המפתח והפעלתי את ה- ECU קיבלתי 36. ראה תמונת מסך: gSvpHhwfYBQJWQin4 עשה זאת לפני שעברתי לפני כן וקיבלה אותה שגיאת כישלון ללא תגובה. מה הלאה? ג'ייסון

אנא תן לנו את מספר החלק שלך ל- ECU ואת מספר הקובץ שאתה מנסה להבהב.

מספר החלק של ה- ECU שלי הוא 2RC-8591A-20 (2018 xsr700) להלן צילום מסך של הקובץ בכרטיסיית המכשיר החלק המקומם הוא שמי. זהו קובץ מאובטח בהתאמה אישית מ- 2 Wheel Dyno Works. ביררתי איתם מדוע הקובץ משקף 2RC-8591A-00 (מיועד ל- F15-07) ולא 2RC-8591A-20. הם ציינו שמדובר בבאג / תקלה בתוכנת FTECU ושכל קבצי ה- FZ / MT / XSR700 יציגו -00 בלשונית המכשירים, והיא אכן מיועדת ל- ECR 2RC-8591A-20.

ניסיתי גם להשתמש בקובץ הציבורי: 2018 MT-07 - 2RC-8591A-20 (ארה"ב) - קובץ Unrestricted.ftm, אך מצאתי שקיבלתי את אותו Fail אין תגובה שגיאה תודה, ג'ייסון

האם אתה יכול לנסות את קובץ XSR700 במלאי מחבילת הכוונון כדי לראות איך מסתבר?

קובץ ה- xsr700 במלאי היחיד הוא קובץ (CA), אז ניסיתי את MT-07 - 2RC-8591A-2- (ארה"ב) 2018 - קובץ StockECU.ftm וזה גם לא עבד. ראה תמונת מסך: מחשבות

?

אנא בדוק את הרתמה בצד האופניים שלך. משוך את מכסה המגן והשתמש במתח מד כדי לבדוק את השילובים האלה: עם מקש / הצתה למצב ON, חוט כתום ל- GND צריך לקרוא 5V, חוט צהוב ל- GND צריך לקרוא 5V, חוט אדום ל- GND צריך לקרוא 12V. בשלב הבא, מגשר את החוט האדום לחוט הצהוב; אם אתה שומע את משאבת הדלק מתבצעת, יש בעיה עם הרתמה. אם לא, אז זה טוב. ואז מגשר את החוט האדום לחוט הכתום; שוב, אם אתה שומע את משאבת הדלק מתבצעת, אז יש בעיה עם הרתמה. אם לא, אז זה טוב. תן לנו לדעת מה אתה מוצא.

• Snetme.nathan@aim.comSnetme.nathan@aim.com הודעות: 1Verified User

יש לי נושא דומה מאוד. האם זה נפתר? אם כן מה הפיתרון?

רק בדקתי את המתח של רתמת הצד האופניים וגיליתי שהכתום ל- GND הוא 5V, צהוב ל- GND הוא 5V, אבל המתח של האדום ל- GND הוא 0.1. זה נראה כמו הבעיה, ניסיתי להושיב את הסיכה האדומה יותר על ידי דחיפת החוט עמוק יותר באמצעות האצבעות, כמו גם החלקת קליפ נייר ליד החוט כדי לדחוף את סיכת המתכת למטה. יש לך טיפים בנושא? אני עדיין לא מקבל קריאת מתח על החוט האדום. קריאת ההתנגדות על החוט היא 0.1-0.2. מחשבות? אני די פשוט רוצה לרכוב, האם עלי לבחון את הרתמה בצד הספסל מכיוון שהשיטה הזו לא עובדת כל כך טוב?

כן, חוט הכוח האדום שלך לא מבצע חיבור. אם אתה מסתכל על פני המחבר, האם אתה יכול לראות את אחד מהסיכות גלויות? אתה אמור להיות מסוגל לראות לפחות מעט מתכת בתוך החור הזעיר בו הוכנס הסיכה האדומה בצד הנגדי.

כמו כן, האם אתה בטוח שהסיכת התיל האדומה מוכנסת לחור הסיכה הנכון? זה לא צריך להיות כל כך קשה להכניס את הסיכה ולקבל חיבור טוב.

אנא בצע את כל בדיקות החומרה שהוזכרו קודם.

זה היה מקרה של שגיאת משתמש. בדקתי שוב את שלבי ההתקנה וגיליתי שהנחתי את הסיכה הכתומה בשישה מרחבים מהצד 32 ולא בשישה חללים מהצד 17 בשורה האמצעית. נכנסתי למנהרה כשהוא מוודא שהסיכות היו במקום ולא במקום הנכון. ברגע שהעברתי את הסיכה הכתומה למקום הנכון הצלחתי לכתוב ל- ECU שום בעיה. תודה על עזרתך בתהליך זה. ג'ייסון

• chrisgardellchrisgardell הודעות: 48Staff User

אני יודע שזה נפתר אבל חשוב לציין שהחוט האדום ברתמת הצד האופניים שלך אינו כוח. לא הייתם מצפים לקבל ממנו מתח בדרך כלל, אך אספקת מתח לחוט זה על ידי מעבר אותו לצהוב או כתום אמורה למנוע את התחלת משאבת הדלק.

• travis_reeder@hotmail.comtravis_reeder@hotmail.com הודעות: 1Verified User

אני נתקל בבעיה זו עכשיו. עברתי על התקנת החומרה בצד האופניים עם FTECU Support (פנטסטי אגב) וקבעתי שהכל מחובר כמו שצריך, ובבדיקת הממשק הוצגו גם המספרים הנכונים. בהיותי מבולבל לחלוטין מכך, ומואש לכוונן את XSR700 2018 שלי, יש לי עכשיו את ערכת ה- ECU Flash בסגנון הספסל. לצערי, אני עדיין מקבל את ההודעה "מצב נכשל: אין תגובה ..." בדיוק כפי שתואר בפוסט הראשון כאן. אני עדיין עובד עם תמיכה, אבל אם למישהו יש רעיונות כיצד לתקן זאת הייתי אסיר תודה לנצח.

טראוויס, אנא שלחו דוא"ל לכתובת sales@ftecu.com בנוגע לבעיה שלך.

היכנס או הירשם כדי להגיב.