Forum wsparcia

Usunięto ogranicznik prędkości maksymalnej

magnogarcia83@gmail.commagnogarcia83@gmail.com Posty: 4Verified User

Cześć, napisałem jeden ECU z nieograniczoną melodią. Przy 115km/h ogranicza. Co mogę zrobić. Dzięki.

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User
    edytowano June 2021

    Cześć, jaki był numer części ECU? Czy możesz mi zrobić zdjęcie? Również z jakim plikiem go sflashowałeś? Dzięki, Jasonie A.

  • magnogarcia83@gmail.commagnogarcia83@gmail.com Posty: 4Verified User

    Jasne, przejdę do ECU i wyślę Ci zdjęcie. Plik był plikiem bez ograniczeń. Dzięki Jasonie.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Musisz sprawdzić opcje w pliku przed jego flashowaniem. Jeśli twój numer części ECU to B57-00 i błysnął z pasującym plikiem numeru części, musisz najpierw sprawdzić opcję. Wygląda na to, że ta opcja jest nadal ustawiona na ograniczenie maksymalnej prędkości, więc ręcznie wyłącz ją i przeładuj ECU, wtedy jesteś dobry. Dzięki, Jasonie A.

  • magnogarcia83@gmail.commagnogarcia83@gmail.com Posty: 4Verified User


  • magnogarcia83@gmail.commagnogarcia83@gmail.com Posty: 4Verified User

    Załadowano plik bez ograniczeń z usuniętym ogranicznikiem prędkości maksymalnej, prędkość maksymalna jest nadal ograniczona. To jest ecu yamaha. F8T86171 2HC-00 6125

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Nie powinno być problemu z plikiem 2HC-00 w ECU 2HC-00. Osobiście testowałem to wcześniej w naszym sklepie. Mówisz, że prędkość jest ograniczona do 115, gdy jest wyłączona. Jeśli ustawisz, aby włączyć, do jakiej prędkości jest ograniczona? Dzięki, Jasonie A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.