פורום תמיכה

טוען ... לנצח !!!!!!!!!

jt.417@yahoo.comjt.417@yahoo.com הודעות: 2Verified User

קראתי את כל ההודעות שלך ... עשיתי את כל מה שהצעת ... אבל אני לא יכול לפתוח את חבילת הכוונון ... אני מנסה להוריד אותה וזה פשוט אומר טעינה ... הסרתי את ההתקנה, התקנתי אותה מחדש, אתחלתי את המחשב שלי, סיימתי הכל ... אבל שום דבר שעשיתי לא עובד ... אני לא יכול לטעון את חבילת הכוונון ... אני לא יכול להשתמש בכוונון המתוק ... אנא עזור

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

השבת את כל תוכנות האנטי-וירוס במחשב, הסר את התקנת חבילת ה- Tuning הקיימת, הורד מחדש ונסה שוב. אם הדוכן נמשך, הסר את ההתקנה ונסה להוריד ממיקום אחר (כתובת IP).

• andrewcox945@gmail.comandrewcox945@gmail.com הודעות: 4Verified User

אני ניסיתי את כל מה שהמלצתם עליו אפילו להשבית את האנטי-וירוס וזה עדיין לא עובד בשבילי

• patr@rocketrally.compatr@rocketrally.com הודעות: 2Verified User

שלי עושה בדיוק את אותו הדבר. עבד ine לפני שלפני כמה ימים הפעל אותו, (אולי זה הוריד גרסה חדשה ??). תקוע במסך הטעינה אתחול מחדש פעמים רבות, הותקן מחדש וכו 'השתמש באורק בסדר .. אין אנטי וירוס כל תוכנות הרשת האחרות הפועלות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User
    נערך May 2021

היי, כשאתה מנסה לטעון את התוכנה האם מחובר לחיבור כבל קישור הנתונים שלך ב- USB? תודה, ג'ייסון א.

• sradcliffe1987@gmail.comsradcliffe1987@gmail.com הודעות: 2Verified User

לא

• sradcliffe1987@gmail.comsradcliffe1987@gmail.com הודעות: 2Verified User

לא יכול להוריד רק אומר טוען לנצח ניסו 2 אנטי-וירוס כיבוי מחשב נייד מותר דרך חומת האש פשוט לא מקבל שום דבר חוץ מגלילה ירוקה ואומר טעינה

• patr@rocketrally.compatr@rocketrally.com הודעות: 2Verified User

רק רציתי להגיד תודה שמצאת את התיקון - חיבור כבל USB אפשר לו להתחיל. זה גרם לי לשלוף את השיער לכמה ימים ..

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

👍️

היכנס או הירשם כדי להגיב.