Forum wsparcia

17-19 R6 Nowy typ czujnika Auto-Blip Nie działa

17-19 R6 Auto-Blipper QS / Clutchless Downshifting Kit Push and pull działał na oddzielnych starych czujnikach Mogę się bez problemu połączyć, czujnik został sprawdzony przez testera, nowy model jest zawsze pod napięciem. Różnica jest taka jak powyżej.Myślę, że nie działa z powodu różnicy w sposobie zasilania energią elektryczną.Nie znasz rozwiązania? .

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Proszę sprawdzić email.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    W tym filmie można sprawdzić funkcję czujnika dla czujników Auto-Blipper / Quickshift: https://www.youtube.com/watch?v=QgrdBm-EjCo

  • jeff.dt@free.frjeff.dt@free.fr Posty: 5FTECU Dealer

    Cześć Sprawdź czujnik. Jeśli czujnik ma 3 przewody (2 z 4 są tego samego koloru), czujnik nie działa. Jeśli czujnik ma 4 przewody (każdy inny kolor), ten czujnik działa. Mieliśmy ten problem i znaleźliśmy rozwiązanie. w rzeczywistości 3-przewodowy czujnik połączony wewnętrznie i 4 przewody są 2 zależnymi obwodami do przesuwania pociągnięcia i pchania. Jeśli chcesz, możesz użyć nowego czujnika Dynojet z 4-kolorowym drutem i działa on bardzo dobrze. Kilka tygodni temu poinformowaliśmy Kirka o tym problemie

  • chrisgardellchrisgardell Posty: 48Staff User
    edytowano July 2019

    Może się tak zdarzyć, jeśli pozycje pinów wiązki są nieprawidłowe. Złapaliśmy kilka nieprawidłowo wykonanych wiązek i powiedziano mi, że cała partia została przywołana, ale przy ostatnich problemach z obsadą możliwe, że się nie zdarzyło. nie wymaga to użycia innego czujnika ... po prostu upewnij się, że zielony przewód jest wyrównany z czarnym na obu przewodach czujnika.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.