Forum wsparcia

Mapa dowódcy mocy

remeil@hotmail.co.ukremeil@hotmail.co.uk Posty: 13Verified User

Jeśli pobiorę i załaduję mapę z Dyno na nieograniczony ECU, czy mapa z Dyno jest dostrojona do rowerów seryjnych, czy nie ma ograniczeń?

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, myślę, że pytasz mnie, czy pliki PC5 są zbudowane wokół zapasowego lub nieograniczonego ECU? Jeśli tak jest, nie mogę ci powiedzieć na pewno, ponieważ pliki nie są tutaj tworzone przeze mnie. Musiałbyś spróbować dowiedzieć się od tego, kto stworzył te konkretne pliki. Dzięki, Jason A.

  • remeil@hotmail.co.ukremeil@hotmail.co.uk Posty: 13Verified User

    Tak, właśnie o to pytałem. OK, to ma sens. Zauważyłem, że na nieograniczonych mapach nie osiągają 100, ale więcej 89 jest ku temu powód i czy byłbym w stanie kupić od ciebie niestandardową mapę. Niestety nie mam w pobliżu żadnych hamowni, które używają FTECU, więc jeśli to możliwe, chcę kupić niestandardową

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, co widzisz w pliku bez ograniczeń, aż do 89? Nie sprzedajemy żadnych niestandardowych plików, które byłyby zarezerwowane dla naszych dealerów. Jeśli szukasz niestandardowego pliku do swojego roweru, proponuję skontaktować się z 2Wheel Dyno Works. Graves Motorsports (jeśli mają wydech) lub Superbike Unlimited. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.