פורום תמיכה

שאלת פלאש EC0 MT09

m.reeder90@gmail.comm.reeder90@gmail.com הודעות: 7Verified User

יש לי MT09 2019 עם פילטר K&N ותמצית אקרה מלאה ושואל אם פלאש ה- ECU בכלל נכנס לתוקף. באמצעות המפה הבלתי מוגבלת BS2-8591A-10 (ארה"ב) יש לי את ברירת המחדל למצב A מוגדר כ- true, לאחר שהבהב את ה- ECU אני מפעיל את האופניים והוא עדיין ברירת המחדל לסטנדרט כך שגורם לי לשאול אם המפה הבלתי מוגבלת הועלה אפילו על ECU.

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, האם מספר החלק של ה- ECU שלך תואם לקובץ שהבהבת לאופניים? האם אתה מסוגל לבצע קריאה של ה- ECU שלך? תודה, ג'ייסון א.

• m.reeder90@gmail.comm.reeder90@gmail.com הודעות: 7Verified User

כן מספר החלק של ה- ECU תואם את הקובץ הבלתי מוגבל בו נהגתי להבהב (עשיתי את הטעות בהתחלה לפני שהבנתי זאת). ניסיתי לקרוא את ה- ECU אבל זה נתן לי הודעה שאין לי רישיון ל- ECU, וזה לא נכון מאז שרכשתי לאחרונה את יחידת הצד של הספסל וזה ה- ECU היחיד בו השתמשו בו. תודה על התגובה המהירה

היי, כשאתה קורא את ה- ECU אנא ודא שכבר פתוח לך קובץ דומה כדי שהתוכנה תוכל להשתמש בו כהפניה. אנא נסה לקרוא את ה- ECU ובצע את השלבים שהוא אומר לך. אם אתה ממשיך לקבל הודעת שגיאה אנא ספר לי מה ההודעה המדויקת. סטטוס הרישיון אושר עבורך ולכן הוא אמור לתת לך לקרוא אותו. תודה, ג'ייסון א.

בעקבות קריאה מוצלחת וידאתי כי ברירת המחדל למצב A מוגדרת כ- true, כתבתי את ה- ECU ועדיין אין שינוי, האופניים עדיין מתחילים במצב רגיל.

היי, האם יש לך מנוע בדיקה או אורות שגיאה על האופניים? זה נשמע כאילו ההבזק לוקח בהצלחה אבל יכול להיות שיש באג עם ההגדרה המסוימת הזו. תודה, ג'ייסון א.

כן, נורית מנוע הסימון נדלקת בכל הבזק. האופניים מתחילים ורצים.

היי, ונורת המנוע הסימון נשארת דולקת כשנוסעים? אם כן מהו קוד השגיאה? תודה, ג'ייסון א.

כן זה נשאר בזמן רכיבה, הוא זורק 10 קודים נפרדים p0108 p0113 p0118 p0123 p0223 p1602 p1605 p1607 p2122 p2128

היי, בהחלט יש לך בעיה עם האופנוע שלך אם אתה מקבל את כל הקודים האלה. האם הברגתם בצד האופניים או בספסל מהבהב את ה- ECU הזה? תודה, ג'ייסון א.

זה היה הבזק ספסל עבור ה- ECU הזה

היי, אם אתה בוחן את הקודים שלך אתה יכול לראות שזה הכל חיישנים שנראה שלא מתקשרים כהלכה. כאילו שהם לא מקבלים קרקע או אות ראויים. הייתי רוצה שתבדוק את מחברי ה- ECU שלך ותוודא שאין סיכות רופפות. ראיתי שנושא זה נפוץ כאשר אנשים מתקינים רתמות צד לאופניים והם לא מבינים ששיחררו עוד סיכה. לפעמים עצם הוצאת ה- ECU להבזק ספסל יכולה לגרום לסיכה להיות בלתי מושבת. הסיכה עדיין תהיה במחבר ולכן קשה מאוד לדעת אך היא לא תידחק בפועל כל הדרך ליצירת קשר תקין. תודה, ג'ייסון א.

לאחר מבט יסודי למדי דרך הרתמה לא נראה שיש מחברים רופפים, דחפתי אותם לאחור רק כדי לוודא אבל זה עדיין מושך את אותם קודים למרבה הצער.

היכנס או הירשם כדי להגיב.