Forum wsparcia

XSR700 2020

ndwolfy@gmail.comndwolfy@gmail.com Posty: 11Verified User

Więc właśnie dostałem zestaw kabli łącza danych do mojego XSR700, ale przeglądając pliki dla niego, pliki mówią tylko, że dotrą do 2019. Czy będą działać w modelu 2020?

Komentarze

  • ndwolfy@gmail.comndwolfy@gmail.com Posty: 11Verified User

    Sprawdziłem numery części między modelami XSR700 2018, 2019 i 2020 i wszystkie są takie same, więc poszedłem i próbowałem zacząć flashować ECU z nieograniczonym Flash 2018, ale podczas rejestracji ECU na moim koncie jest napisane, że flash nie powiodło się i spróbować ponownie

  • ndwolfy@gmail.comndwolfy@gmail.com Posty: 11Verified User

    OK, znaleziono problem z błędnym flashowaniem i ponów próbę. Przewody zostały umieszczone w niewłaściwych gniazdach, gdy wyszedłem z obrazu, a nie z instrukcji. Naprawiłem to i próbowałem dopasować ECU. Wszystko szło odpowiednio, jednak zatrzymało się po przekroczeniu poziomu 90%, mówiąc, że flashowanie ponownie się nie powiodło i ponowiło próbę. Poszedłem spróbować ponownie, ale teraz mówi, że nie znaleziono zarejestrowanego ECU. Co powinienem zrobić?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Wygląda na to, że podczas flashowania nastąpiła utrata połączenia. Musiałem zresetować Twoją licencję, więc spróbuj ponownie ją flashować. Dzięki, Jason A.

  • ndwolfy@gmail.comndwolfy@gmail.com Posty: 11Verified User

    Teraz wszystko pracuje, dziękuję za pomoc i szybką odpowiedź. Chociaż moje badania mówią, że numery części ECU są takie same dla XSR 2020 w porównaniu ze starszymi XSR, czy nadal możesz potwierdzić, że nadal jest do niego odpowiedni? Powinienem również wspomnieć, że jest to wersja XSR700 o ograniczonej i nieco niższej pojemności, która jest w Australii w porównaniu z wersją o pełnym przemieszczeniu z USA.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jaki jest numer części twojego ECU?

  • ndwolfy@gmail.comndwolfy@gmail.com Posty: 11Verified User

    Mój numer części ECU to 1XB-8591A-70, co jest dla mnie nowością, ponieważ przedtem po prostu odczytywałem numer części ze schematów, które otrzymałem dla roweru, zamiast próbować zdjąć go z rower. Dobrze, że się wysiliłem

  • ndwolfy@gmail.comndwolfy@gmail.com Posty: 11Verified User


  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano February 2021

    Ten numer części ECU pasuje do ECU Euro z modeli 2015-17, więc powinieneś być w porządku z tym plikiem. Należy jednak zauważyć, że najwyraźniej istnieje kilka modyfikacji mechanicznych dla wersji z ograniczeniami, które również należy wymienić. Należą do nich rury dolotowe, a także pokrywa airboxa i fajka, a także ogranicznik na przewodzie „pociągnięcia” przepustnicy, który zapobiega otwarciu przepustnicy 100%.

  • ndwolfy@gmail.comndwolfy@gmail.com Posty: 11Verified User

    Tak, jestem w trakcie zwalniania go i pozwalania na to. Dziękuję za pomoc. Chociaż muszę powiedzieć, że jestem zaskoczony, że mój XSR 2020 używa tego samego ECU MT-07, co 3 lata temu ... choć coś by się zmieniło, biorąc pod uwagę, że zmienili projekty MT-07 wokół, kiedy XSR wszedł do produkcji

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Tylko dlatego, że zmiany w projekcie nie zawsze oznaczają zmiany ECU! 😀 Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.