פורום תמיכה

האם אוכל להשתמש בשסתום הפליטה עם הקובץ הבלתי מוגבל? R1M 2018

newsh@aol.comnewsh@aol.com הודעות: 3Verified User

כאמור, שחררתי את החתול שלי וטענתי את הקובץ הבלתי מוגבל. שסתום הפליטה לא נפתח כשאני מניע את המנוע. הייתי רוצה שהשסתום לא ייסגר כרגיל בסל"ד נמוך כדי שיהיה שקט יותר בעיר. האם זה אפשרי?

הערות

• newsh@aol.comnewsh@aol.com הודעות: 3Verified User

כמה פרטים יש לי קטבוקית מלאי שאותה חרגתי עם ה- Exup במקום וכבלים מחוברים. הבזקתי את ה- ECU עם הקובץ Unrestricted. היה לי 2CR לפני כן, אבל אני מבחין בגרסת BX4 זו שאין מתג הפעלה / השבתה עבור ה- Exup (או AIS או לולאה סגורה לצורך העניין) רק מנהל האבחון. אז השאלה היא, האם ה- Exup יעבוד כרגיל או שהוא לא זמין בתיק הבלתי מוגבל? (נראה שזה נראה סגור כרגע, בהתבסס על התנעת האופניים והחזרת המצערת, אם אני מנסה לפתוח את השסתום עם ברגים המנוע הסרומי טורק אותו). או שזה יתחיל לעבוד אם אפעיל שוב את הקודים הרלוונטיים? (או אולי אני לא מחזיר את זה מספיק קשה בזמן שישבתי על הדוכנים כדי לפתוח!) מה שהייתי רוצה זה פשרה של שסתום סגור - נחמד ושקט, בסל"ד נמוך, לביצועים בין הכפרים (ושיחות עם שוטרים מה שקורה יותר ויותר בבריטניה / אירופה) אך מופרע כשאני עולה על המצערת. אני מתעניין במיוחד ברווחים שבין 6-7 אלף שארגיש הכי הרבה בדרכים. וכמובן השיפורים בתגובת המצערת. מקווה שזה הגיוני!

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, אין יכולת להתאים באופן ספציפי את אופן הפעולה של EXUP. עם הקובץ Unrestricted זה יהיה ברירת המחדל שההגדרה כבויה ולא תציג את הקודים עבורו אם התיבה אינה מסומנת. כאשר בודקים זאת, עשו זאת על מעמד אופניים אם אין לכם דינו ועברו את טווח ההילוכים בנקודות מצערת מרובות. אם אתה אף פעם לא רואה את זה נפתח, נסה להבהיר קובץ מלאי לאופניים ולהריץ אותן בדיקות. Graves Motorsports מבצע כיוונון EXUP ספציפי עם האגזוזים המיוחדים שלהם. אם אין לך אחד מהאגזוזים שלהם אולי הם ימכרו לך קובץ עם כוונון EXUP מותאם אישית שיעבוד בשבילך. תודה, ג'ייסון א.

• newsh@aol.comnewsh@aol.com הודעות: 3Verified User

אוקיי תודה. באמצעות דף מנהל האבחון הפעלתי את 4 הקודים הקשורים לשסתום הפליטה בקובץ הבלתי מוגבל והבהבתי את השינויים. עכשיו אני רואה את ה- Exup זז כשאני מניע את המנוע כך שהוא נראה שהוא עובד. האם אוכל להפעיל ולכבות את ה- AIS באותה שיטה? כלומר, בדיקת קודי התקלות הרלוונטיים מפעילה אותו וביטול הסימון מכבה אותו? האם זה יעבוד עם ה- O2? תודה

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, שמחה מושלמת שעבדה בשבילך. כן התכונות הללו יעבדו באותו אופן. תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.