Forum wsparcia

quickshift

djm355@comcast.netdjm355@comcast.net Posty: 6Verified User

Zainstalowałem zestaw autoblip, który ma 2 czujniki. Wielokrotnie sprawdzałem wszystkie przewody. Funkcja automatycznego przerywania działa przy zmianach w dół, ale nie może spowodować, aby zmiana w górę zadziałała. Sflashowałem ecu podstawową mapą Gravesa i sprawdziłem, czy aktywuje wejście szybkiego przesunięcia. Czy muszę wykonać procedurę, która jest używana do aktywacji szybkiej zmiany biegów OEM? Próbowałem to zrobić, ale nie mogę wyświetlić QS na desce rozdzielczej. Mam zestawy naprawcze Woodcraft ze zmianą GP. Wszelkie myśli, co może być nie tak. Wszystkie części zostały zakupione za pośrednictwem Graves, a numery seryjne są zarejestrowane i aktywowane.

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, czy masz jakieś światła na desce rozdzielczej podczas jazdy, takie jak TCS, CEL, ABS itp.? Dzięki, Jason A.

  • djm355@comcast.netdjm355@comcast.net Posty: 6Verified User

    Tak, wszystkie ikony na desce rozdzielczej. Mam wtyczkę kasowania ABS ale wyświetla się kontrola trakcji. Kiedy klucz jest włączony po raz pierwszy, QS pojawia się w prawym górnym rogu, ale gaśnie za sekundę lub dwie.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, proszę zrób test ciągłości dwóch czujników, które masz dla mnie. Jeśli nie jesteś pewien, jak to zrobić, obejrzyj ten film: https://www.youtube.com/watch?v=QgrdBm-EjCo Czy również migasz po stronie roweru lub na ławce flashuje ten ECU? Dzięki, Jason A.

  • djm355@comcast.netdjm355@comcast.net Posty: 6Verified User

    Jason, mam boczny błysk roweru. Zrobiłem test ciągłości na czujnikach. Zrobiłem test kilka razy, ponieważ kilka pierwszych nie powiodło się i uzyskało odczyt, ale wymagało ogromnego nacisku, aby się aktywować i nie za każdym razem. Czy to oznacza, że czujniki są złe? Dzięki, Dennis

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, powiedziałeś, że autoblip działał bez problemu, więc wiemy, że jeden czujnik działa dobrze. Jeśli do aktywacji obu czujników potrzeba takiej samej siły, ale wiemy, że autoblip działał dobrze podczas jazdy, wiemy, że ciśnienie nie powinno być zbyt duże dla czujnika qs. Czy podczas jazdy na rowerze świeci się kontrolka Check Engine? Wspomniałeś, że zapaliła się lampka TC? Czy kontrolka TC świeci się podczas jazdy i nie pozwala na wybór różnych trybów? Dzięki, Jason A.

  • djm355@comcast.netdjm355@comcast.net Posty: 6Verified User

    Jason, kontrolka check engine świeci się. Lampka TC zapala się po zmianie biegów, a czasami świeci, innym razem zapala się i gaśnie. Mogę wybrać różne tryby po uruchomieniu silnika, ale nie miałem czasu na sprawdzenie, czy zmieni się podczas jazdy. Przepraszam, jeśli nie wyjaśniam tego poprawnie.Rower będący modelem 18, który kupiłem jako nowy, aby ścigać się, ale kilka rzeczy trzymało mnie z dala od toru, ale próbując uruchomić go poprawnie, postępowałem zgodnie ze wszystkimi wskazówkami i myślę, że wszystko zainstalowałem poprawnie . Doceniam Twoją pomoc. Dzięki, Dennis

  • barr_ranch@yahoo.combarr_ranch@yahoo.com Posty: 1Verified User

    Witam, czy było jakieś rozwiązanie w tej sprawie? Mam prawie dokładnie ten sam problem. QS działa sporadycznie, głównie przy wyższych zmianach biegów. AB działa doskonale. Test ciągłości został wykonany na obu czujnikach, czujnik AB nie pokazał ciągłości w żadnym kierunku, ale jakoś działa. Czujnik QS wykazuje ciągłość w obu kierunkach. Przełączanie czujników do innej funkcji również nie działa. dziękuję, keith

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, lampka kontrolna silnika nie powinna w ogóle świecić na rowerze. Z jakim dokładnie plikiem flashujesz? Jaki jest twój numer części ECU? Jak długo masz moduł usuwania ABS na rowerze? Dzięki, Jason A.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Czy masz konfigurację z jednym czujnikiem czy z dwoma czujnikami? Funkcje PUSH lub PULL powinny mieć ciągłość tylko w jednym kierunku, a nie w obu kierunkach. Czy na pewno masz ciągłość w obu kierunkach po jednej stronie czujnika? Czy otrzymujesz też kontrolki Check Engine lub TC? Dzięki, Jason A.

  • djm355@comcast.netdjm355@comcast.net Posty: 6Verified User

    Jason, załatwiłem to. Błyskawiałem zastrzeżoną mapę, którą przysłał mi Graves. Wróciłem do nieograniczonej mapy R6. Umożliwiło to szybką zmianę i automatyczne blip. Wszedłem do diagnostyki i czujnik ciśnienia atmosferycznego pokazywał awarię i awarię wtrysku powietrza. Odznaczyłem je i zrestartowałem a kontrolka check engine już nie świeci. Wszystko wydaje się być dobre, wzięte na krótką jazdę próbną w mojej okolicy z przesunięciem w górę iw dół bez problemu. Moje ostatnie pytanie dotyczy aktywnej melodii, czy ecu dostosowuje się automatycznie, czy muszę zapisywać zmiany i pobierać? Dzięki za pomoc, Dennis

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Dennis, cieszę się, że teraz wszystko działa dobrze! Aktywna melodia koryguje się podczas jazdy, jeśli tryb korekcji na żywo jest ustawiony jako włączony (który jest domyślnie włączony). 100% konieczne do zrobienia. Sugerowałbym robienie tego od czasu do czasu. Dzięki, Jason A.

  • adrian27sabau@gmail.comadrian27sabau@gmail.com Posty: 11Verified User

    Cześć Jason, czy można dostosować czas przerwania QS z poziomu oprogramowania? Dzisiaj przetestowałem moją funkcję QS / autoblip i mam wrażenie, że przesunięcie w górę ma poślizg za bardzo odcięty czas. Mam normalny zestaw Flashing Bundle. Dzięki, Adrian

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, jaki masz rower? Dzięki, Jason A.

  • adrian27sabau@gmail.comadrian27sabau@gmail.com Posty: 11Verified User

    Cześć, mam Yamaha R6 2018. Dzięki, Adrian

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, W tym rowerze QS można wyregulować tylko w pliku specyfikacji zespołu wyścigowego z pakietu elektroniki zespołu wyścigowego, który oferujemy. Dzięki, Jason A.

  • adrian27sabau@gmail.comadrian27sabau@gmail.com Posty: 11Verified User

    Cześć, czy istnieje możliwość dopłaty różnicy za zestaw elektroniki zespołu wyścigowego? (Kupiłem te pakiety: FTDL8_AT, FTEJ_AB_R6_EU, YAM_ABS_DEL_2, BNHA18) Dzięki, Adrian

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, jestem pewien, że możemy coś dla Ciebie wymyślić, ale będziesz chciał założyć uprząż YEC na swoim rowerze z tym plikiem zespołu wyścigowego. Również uprząż autoblip musiałaby ulec zmianie. I nie mogłeś już mieć immobilizera na rowerze. Dzięki, Jason A.

  • adrian27sabau@gmail.comadrian27sabau@gmail.com Posty: 11Verified User

    Cześć, w tej chwili nie mogę mieć uprzęży YEC, czy w ogóle nie będzie działać na uprzęży stockowej? A może tylko niektóre funkcje nie będą działać? Dzięki, Adrian

  • adrian27sabau@gmail.comadrian27sabau@gmail.com Posty: 11Verified User

    Cześć, czy możesz mi powiedzieć, czy usunięcie ABS wyłączy również kontrolę trakcji? Dzięki, Adrian

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, nie będzie działać poprawnie z uprzężą seryjną. Funkcja usuwania ABS sprawia, że prędkość kół jest nadal poprawnie odczytywana po wyjęciu pompy ABS. Pozwala to nadal mieć funkcjonalne tryby dla jeźdźców i tryby TC. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.