פורום תמיכה

אש חזקה בקול פתיחת מצערת

drz440@live.co.ukdrz440@live.co.uk הודעות: 51Verified User

כמו שהכותרת אומרת, יש לי בעיה עם אש חזקה באגזוז כשאני פותח את המצערת מסגירה מלאה. זה קורה רק בין 6-7000 סל"ד. יש לי R1 2017 ואני מפעיל כרגע את המפה הבלתי מוגבלת. המודלים שלי הם מסנן אוויר k & n ומפלט סטנדרטי ללא חתול, הוסר exup. התקנתי גם צלחות ריקה של AIS. אני מפעיל מנגינה פעילה אבל רק עם ערכת פלאש לספסל, אז היא חייבת לכוון את עצמה בכל נסיעה, וזה בסדר מכיוון שביצעתי כמה עריכות במפת הבסיס כדי להשיג אותה במקום קרוב, אבל אני לא יכולה להיפטר האש החוזרת הזו. הבעיה הייתה לי בעבר כשהתחלתי להבהב את ה- ECU, אבל התברר שהפחתת הדלק עדיין מופעלת, וזה יתחיל להפעיל מחדש בכל פעם שאפתח את המצערת בחזרה, אז ניסיתי להעשיר את התערובת הזו זמן, בין 6-7000, אבל זה לא עזר נורא. התחלתי למעשה לקדם את תזמון ההצתה בתחום זה, שעזר מאוד אך לא פתר את הנושא לחלוטין. אני דואג להתקדם יותר מדי בשלב זה. כל עצה תוערך מאוד. הרבה תודות

שתייגת:

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, על אופני ליטר עם פליטה נטולת חתול יהיה לך קצת אש לא משנה מה אתה עושה. באופן כללי אם אתה מנסה לכוון את כל האש החוצה תגובת המצערת שלך לסירוגין תהיה נוראית. ישנן דרכים להיפטר ממנו בעיקר, אך זה נפוץ בימי 1000 המודרניים עם מערכות פליטה. הייתי מקפיד להתאים את זמן ההצתה יותר מדי על מנוע מלאי. התעסק עם טבלאות התדלוק של TPS ו- MAP וודא שאתה מקשר גם את כל 4 הגלילים. תודה, ג'ייסון א.

• drz440@live.co.ukdrz440@live.co.uk הודעות: 51Verified User

שלום ג'ייסון, תודה על תשובתך. אני אנסה להחזיר את ההצתה למקום בו היא הייתה ולהעשיר את התערובת במנגינה הפעילה. זה מוזר כמו כשקר, ואני מניח שרץ על מפת הבסיס, זה לא יוצא לדרך. אבל אחרי קילומטר או שניים, כשאני מדמיין שהמנגינה הפעילה מתחילה לבעוט פנימה, היא מתחילה לעשות זאת. האש החוצה שאני חושש ממנה היא לא הפצפוץ / פופ-קורנינג הרגיל על הצפיפות, זה כשאני מחזיר את המצערת אליו נשמע באמת כאילו רובה ציד. התקדמות ההצתה אכן עזרה, הוספתי 4 מעלות בין 5,500-7,000 סל"ד. ממצערת סגורה ל- 39%. כמה יהיה יותר מדי להוסיף? שוב תודה.

היי, רק לעלות 4 צריך להיות בסדר אבל לא הייתי ממליץ ללכת רחוק מדי זה הכל. במגבלות ההפעלה של Active Tune תוכלו לשנות באיזו נקודה ה- Active Tune מתחיל לעבוד על בסיס ECT, RPM, TPS וכו '... זה עשוי להיות אזור מעניין עבורכם לשחק. נראה מוזר שהאש החוזרת תהיה כל כך חזקה, הייתי אומר להמשיך לעבוד על מושלם המפה שלך ולראות לאן תוכל להגיע לאורך זמן כאן. תודה, ג'ייסון א.

שוב תודה ג'ייסון, טוב לדעת עם תזמון ההצתה. בהחלט אסתכל גם על נקודת ההפעלה של המנגינה הפעילה, באיזו כותרת אמצא את זה, ואיזו דרך עלי ללכת עם המספרים? אני מניח שזה אומר שהמנגינה הפעילה מתחילה להתכוונן מוקדם יותר? שוב תודה

היי, לכל אחד אחר שיש לו בעיה זו פתרתי את זה עכשיו. למעשה הלכתי קדימה והתקנתי רתמת צד לאופניים כדי ליצור מפת בסיס, אבל האופניים עדיין התעלמו באותה צורה. התברר שזה קשור למיפוי המצערת שלי. בעמוד המצערת האפס היה לי המצערת כך שהוא עדיין היה פתוח על ידי 1.44% כדי להפחית את בלימת המנוע ולהחלפת מצערת חלקה. איכשהו זה גרם לדליקה החוזרת, אולי תדלוק יתר כשהתחלתי לפתוח את המצערת? בכל מקרה, הכל קבוע עכשיו וזה חלק כמו משי. תודה על עזרתך למרות שג'ייסון, זה נחמד לקבל את התמיכה שלך ב ftecu.

היי, שמחה שהצלחת להסתכל על כמה דברים ולפתור אותם. תהנה מהנסיעה! תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.