Forum wsparcia

Problem szybkozłącza mt07

124»

Komentarze

  • mihaiweb@gmail.commihaiweb@gmail.com Posty: 6Verified User

    Cześć, czy są jakieś aktualizacje dotyczące tego problemu? Mam ten sam problem. B34-8591A-00 ECU na 2017 MT07 (z UE-Rumunia), błysnął 15-17 MT07 B34-8591A-00 (UE) Bez ograniczeń, aktywował QS i mam to samo wyłączenie silnika podczas zmiany biegów powyżej minimalna liczba obrotów na minutę dla włączania QS. Widzę teraz, że problem ten został podkreślony od dłuższego czasu, co jest nieco rozczarowujące ...

  • asesoriayproyectos17@gmail.comasesoriayproyectos17@gmail.com Posty: 19Verified User

    Dołączam do próśb wszystkich ... Mam QS na ECU B34-8591A-00 na MT07 2018, który nie działa dobrze na przełożeniach 1,2 i 3. . reakcja silnika jest przerywana podczas zmiany biegu na wyższy. i nie czuje się w ogóle zsynchronizowany, a doświadczenie nie jest tym, czego się spodziewałem .. Mam nadzieję, że powiadomią mnie o rozwiązaniu.

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Przyjaciel Jason. Pytanie, kiedy będą mieli rozwiązanie, czy powiadomią nas na tym forum? W jaki sposób zamierzasz nas poinformować, że znaleziono rozwiązanie? Pozdrowienia.

  • mihaiweb@gmail.commihaiweb@gmail.com Posty: 6Verified User

    Cześć, planuję również spróbować flashować plik BU2 na moim ECU, ale najpierw chcę z tobą dwukrotnie sprawdzić, czy ta zmiana ustawień była również obecna w twoim przypadku między B34 a BU2.


  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Witaj przyjacielu. Zainstalowałem BU2, qs działa dobrze, ale rower nie działa dobrze. Motocykl powoli rusza z prędkością 100 mil na godzinę i nie przekracza 125 mil na godzinę. Jest wideo, które umieściłem na stronie 2

  • mihaiweb@gmail.commihaiweb@gmail.com Posty: 6Verified User

    Cześć Martin, sflashowałem plik BU2 i wydaje się, że działa dobrze. Kiedy będę miał czas, wyjdę na autostradę, aby sprawdzić, co zauważyłeś.

  • mihaiweb@gmail.commihaiweb@gmail.com Posty: 6Verified User

    @martin@bimet.net Jechałem dzisiaj autostradą. Tak samo jak na rowerze. Obroty na 4 biegu do czerwonej linii - bez problemów, 5 i 6 tylko do około 8 tys. 5. bieg maks. 115 mph, 6 bieg maks. 125 mph. Obserwowanie tego zajęło mi wystarczająco dużo czasu i odległości. Wi8HY29LJETXDPx0hsL5N2 Czy są jakieś aktualizacje dotyczące rozwiązania problemu?

  • randommen96shop@gmail.comrandommen96shop@gmail.com Posty: 30Verified User

    To brzmi dla mnie jak ograniczony ECU licencji A2, jest ograniczony obrotami na niektórych biegach (6 i / lub 5)

  • ThomasThomas Posty: 7Verified User

    Witam mam ten sam problem po zainstalowaniu dzisiaj quickshiftera. Podczas szybkiej zmiany biegów rower zmienia bieg, a następnie rower ginie, potężny silnik pęka. obudź się po 1 sekundzie, potem pełny gaz, a następnie trzaski i grzywki! Zaufaj mi; to jest złe, wygląda głupio i nie przypomina tego, jak powinien działać prawdziwy quickshifter! To bardziej przypomina; instalacja „Kangura spowalniacza”. Posiadam ECU Active Tune + Quickshifter: B34-8591A-00 Czy jest w toku?

  • wiele osób ma ten sam problem i wydaje się, że po długim czasie nie znaleźli ostatecznego rozwiązania… co za rozczarowanie

  • randommen96shop@gmail.comrandommen96shop@gmail.com Posty: 30Verified User

    @jason@ftecu.com @kento_ftecu Chłopaki, czy możecie nam zaktualizować ten problem? To wymyka się spod kontroli, coraz więcej osób kupuje niedziałający produkt. Wskazówka: Może poinformuj swoich klientów, że produkt w rzeczywistości nie działa teraz na WSZYSTKICH modelach MT-07, jak już powiedziałem pod postem na Instagramie, w którym usunąłeś mój komentarz, w którym ujawniłem wszystkie kłamstwa. Czy możesz nas poinformować, dlaczego trwa to tak długo, czy jest to niezdolność? Może poprosić o pomoc? W tej chwili nie traktujesz swoich klientów zbyt poważnie i po prostu robisz im bzdury w kółko.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    David, Rozwiązanie problemu planujemy opublikować w naszej następnej aktualizacji. Co nastąpi wkrótce. Nie prowadzę naszych mediów społecznościowych, więc nie mam pojęcia, o czym tam mówisz. Problem nie dotyczy wszystkich MT07, w rzeczywistości jest specyficzny dla jednego modelu numeru części ECU. Dzięki, Jason A.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User
    edytowano November 2020

    Cześć wszystkim, Plik B34-00 został zaktualizowany do wersji 1.1 QS, tak jak w pliku BU2-10. Zacznij od nowego, nowego pliku z oprogramowania Tuning Suite i daj mi znać, czy to działa, czy nie. Dzięki, Jason A.

  • randommen96shop@gmail.comrandommen96shop@gmail.com Posty: 30Verified User


    @martin@bimet.net @willrc@free.fr @aigars.jankuns@gmail.com @mihaiweb@gmail.com @asesoriayproyectos17@gmail.com @Thomas można proszę być na tyle uprzejmy, aby wypróbować nową wersję i daj nam znać? Żeby było jasne, nie jestem związany z FTecu, ale mam znajomego, który ma to ecu i jest zainteresowany QS od ponad roku, na który czekamy. Proszę nas poinformować.

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Cześć. Odinstalowałem qs i sprzedałem rower mojemu bratu. Zmęczyło mnie czekanie. Ponad półtora roku czeka na rozwiązanie. To jest dużo.

  • martin@bimet.netmartin@bimet.net Posty: 47Verified User

    Cześć Jason. Jestem z bratem próbując otworzyć program tuningowy ftecu i po wpisaniu adresu e-mail i hasła program się nie otwiera. Jest zablokowany. Co mogę zrobić? Dziękuję Ci

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Martin, spróbuj zalogować się za pomocą kabla USB Datalink podłączonego do komputera. Jest to konieczne przy pierwszym logowaniu po nowej aktualizacji oprogramowania. Dzięki, Jason A.

  • randommen96shop@gmail.comrandommen96shop@gmail.com Posty: 30Verified User

    Cześć @martin@bimet.net Czy w międzyczasie doszedłeś do punktu testowania?

  • ThomasThomas Posty: 7Verified User

    Cześć Jason, wypróbowałem nowy plik, jak zasugerowałeś dzisiaj. To pogorszyło sprawę. Nawet nie dotykając dźwigni zmiany biegów, motocykl rozpoczął podskakujące ruchy (silnik włącza się / wyłącza / włącza / wyłącza) tuż po osiągnięciu "minimalnych obrotów" ustawionych w aplikacji, po czym zapaliły się kontrolki silnika.


  • ThomasThomas Posty: 7Verified User

    Przetestowałem czujnik quickshifter multimetrem. Wydaje się w porządku. Zamyka pętlę podczas zmiany biegów tak, jak powinna. Żeby wykluczyć inne możliwe przyczyny; Czy styki w wiązce przewodów od qs (zdjęcie), które łączy się z wiązką boczną, są prawidłowe?


  • ThomasThomas Posty: 7Verified User

    Witaj, @jason@ftecu.com @kento_ftecu Martin zgłosił ten problem w listopadzie 2019 roku i z tego powodu sprzedał swój rower. Z tego powodu mój rower stoi na stopce bocznej od sierpnia 2020 roku. Inni klienci na tym forum zgłosili te same problemy i nie zostały one rozwiązane. Czy jest jakiś postęp w rozwiązaniu tego problemu? Posiadam ECU Active Tune + Quickshifter: B34-8591A-00

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Thomas, Twoja uprząż QS wygląda poprawnie. Przewody muszą być podłączone do pinów A i E. Twój QS nie działał z żadną wersją? Twój QS również nie działał z żadnym plikiem? Jakie pliki wypróbowałeś? Dzięki, Jason A.

  • ThomasThomas Posty: 7Verified User

    Postępowałem zgodnie z twoją radą i ponownie spróbowałem flashować z nowym, nowym plikiem. (B34-8591A-00 w folderze Stock ECU Images) QS nigdy wcześniej nie działał. Wersja sprzed 4 listopada miała problem: rower „zginął” podczas zmiany biegów. To było jak wyłączenie / włączenie kluczyka w stacyjce. Ta wersja: Podczas przyspieszania i osiągania obrotów minimalnych ustawionych jako minimalny próg działania qs, rower wyłącza się / włącza / wyłącza / włącza. Dzieje się tak bez dotykania dźwigni zmiany biegów. Wysłałem Ci prośbę o zresetowanie pliku na Twój e-mail.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Ok, w takim razie odpowiem e-mailem. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.