פורום תמיכה

ימאהה MT-07 שאלות פלאש ומפות דלק

ssamsuominen@gmail.comssamsuominen@gmail.com הודעות: 9Verified User

לאחרונה התקנתי את ערכת FTecu על האופניים שלי והבהבתי עם הקובץ הבלתי מוגבל. עובד מצוין ואין לו תלונות, אבל גלילה בפורומים ודיונים התחלתי לתהות על כמה דברים. הערה: יש לי גרסת חרוט של SC Project וצריכת מלאי (דגם האיחוד האירופי). 1) קראתי את זה וחיפשתי בעצמי שלקובץ הבלתי מוגבל של ה- MT07 יש תזמונים להצתה אגרסיביים מאוד. האם זה מסוכן למנוע, מכיוון שהמלאי נמוך יחסית? 2) אני יודע שהקובץ הבלתי מוגבל הוא "מפת בסיס" להתחיל לכוונן, למשל. מפה שנעשתה עם פליטה מלאה ומסנן זרימה גבוהה נכון? קרא גם כי הקובץ הבלתי מוגבל נוצר על ידי תוכנה ולא נבדק בפועל כראוי. אני בטוח שזה לא המקרה אבל אנא אשר. 3) לא אקנה ActiveTune וגם לא אשנה את ערכי הדלק בתאים. עם זאת, עלי להשתמש בקובץ הבלתי מוגבל (בהתחשב בכך שהוא אינו מזיק בשום צורה או בטווח הארוך) עבור ה- MT07 שלי או את קובץ מפת המניות ולייבא מפת דלק של מפקד כוח מאתרם. אני מודע לכך שאין להם ספציפי להתקנה שלי, אבל פשוט בחר את זה שנראה הכי מתאים? 4) האם אתה יכול להבטיח לי שאם הייתי משתמש בקובץ הבלתי מוגבל (מבלי לייבא מפת דלק) הוא יפעל מספיק טוב ולא יהיה רזה? 5) דבר אחרון, שמתי לב שקפיצת הדקל הופחתה מעט, האם ניתן להסיר אותה בצורה כלשהי ומדוע היא מפחיתה כעת מעל 4,000 סל"ד (לא כשהיא לא מכווננת)?

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, 1: עיתוי ההצתה הוא בקצה "הקיצוני" יותר בהשוואה לאופניים אחרים שעשינו. אני אישית לא חושב שזה עדיין כל כך גרוע והיו לנו הרבה אנשים שמנהלים את זה. אם אתה עצבני בקשר לזה, השמע את ההצתה או העתק את הערכים ממפת המניות רק כדי להיות בטוח. 2: כל זה נכון למעט החלק של הקובץ שנוצר על ידי תוכנה ולא נבדק. ה- Unrestricted הוא נקודת התחלה טובה עבור מרבית האופניים אך זוהי הוכחה כי היא עובדת היטב על אופניים. אם אתם מחפשים את המפה האידיאלית, תרצו להשיג dynotune ו / או לקבל את ערכת Active Tune. 3: הייתי מקפיד על הקובץ הלא מוגבל ומעתיק בהצתה של המלאי אם אתה עדיין מודאג מכך. 4: אתה צריך להיות מסוגל לדעת אם האופניים פועלים רזים מדי או עשירים מדי ולבצע שינויים כדי לפצות אם אינך רוצה לשנות ידנית את הערכים או לקנות ערכת Active Tune. אם אתם מחפשים קובץ מושלם הספציפי למצב שיש לכם, אני מציע לפנות ל- 2WheelDynoWorks לגבי רכישת אחד הקבצים המותאמים אישית שלהם. 5: קפיצת דקל נפוצה בקרב אופניים עם פליטה מלאה. בדרך כלל אתה יכול לעשות כמיטב יכולתך בכוונון הכל עם שינויים מתדלקים, אך קשה לחסל אותו לחלוטין בדגמים מסוימים. תודה, ג'ייסון א.

• ssamsuominen@gmail.comssamsuominen@gmail.com הודעות: 9Verified User

נכון, תודה על המידע שאכניס לתזמונים להצתה במלאי כדי שארגיש בטוח יותר לגביו (אין מושג מה יכול להשתבש גם אם התזמונים אגרסיביים או מדוע שמשהו ישתבש) אבל כן. כיצד אוכל להעתיק את ערכי המניות ממפת המניות ואיך אני מדביק אותם על הקובץ הבלתי מוגבל, ואיפה שם באופן ספציפי?

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, פתח קובץ מלאי התואם למספר החלק שלך ב- ECU ופתח את הקובץ הנוכחי שלך. על קובץ המניה לחץ לחיצה ימנית על "הצתה" ואז בחר העתק. בקובץ הנוכחי שלך לחץ לחיצה ימנית על "הצתה" ובחר הדבק. פעולה זו תדביק את תזמון המניות בקובץ הנוכחי שלך. לאחר מכן פשוט החלף מחדש את ה- ECU שלך עם הקובץ החדש ששונה. תודה, ג'ייסון א.

• ssamsuominen@gmail.comssamsuominen@gmail.com הודעות: 9Verified User

תודה רבה, יהבהב עם קובץ בלתי מוגבל עם תזמוני הצתת המלאי. במידת הצורך אנסה להוסיף מפת מחשב על גבי הקובץ הבלתי מוגבל.

היכנס או הירשם כדי להגיב.