Forum wsparcia

Nowe oprogramowanie nie może porównywać plików

To nowe oprogramowanie nie może porównać dwóch różnych plików. Porównując np. 08 GSXR 600 CA stock vs CA Unrestricted nie ma odpowiedzi. Jest jednak w stanie porównać np. Mapę z mapą. Pojawi się porównanie okien pop-up.

Komentarze

  • chrisgardellchrisgardell Posty: 48Staff User

    Niestety, porównywanie plików zawsze wymagało tego samego typu dla porównania, np. Zapas kontra nieograniczony o tym samym numerze części, ale nie byłbyś w stanie porównać, powiedzmy, r1 do r6 ..

  • johnsonm7@yahoo.comjohnsonm7@yahoo.com Posty: 4Verified User

    Poprawny. I dokładnie to, co robiłem. Próbowałem porównać akcje CA 2008 GSXR z CA bez ograniczeń, jak stwierdziłem w moim raporcie. Ale bez odpowiedzi. Właśnie spróbowałem ponownie z najnowszą wersją i wciąż tym samym problemem. Kiedyś pracował z wersją przed aktualizacją z lipca xxx16. Ale to nie działa po tej aktualizacji i tak samo w ostatniej wersji xxx18, właśnie próbowałem.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Nie bardzo wiem, co masz na myśli. Jesteśmy w stanie porównać wszystkie mapy, TPS, MAP, sec inj, itp., Bez żadnych problemów.

  • johnsonm7@yahoo.comjohnsonm7@yahoo.com Posty: 4Verified User

    Tak, jestem w stanie zrobić to samo. Przeczytaj uważnie to, co powiedziałem w moim oryginalnym poście. Obie twoje odpowiedzi były tym, co już powiedziałem w moim oryginalnym poście "To nowe oprogramowanie nie jest w stanie porównać dwóch różnych plików. Porównując np. 08 GSXR 600 CA stock vs CA Unrestricted nie ma odpowiedzi. Jednak jest w stanie porównać np. Mapę vs mapa. Pojawia się porównanie okien wyskakujących. ” Innymi słowy, jeśli kliknę prawym przyciskiem myszy nazwę głównego pliku, np. 08 GSXR 600 CA stock i wybieram „porównaj 1”, to zrób to samo w innym pliku, który otworzyłem, np. CA Unrestricted, a następnie kliknij „porównaj 2” tam to nie jest odpowiedź. Innymi słowy, próbuję porównać całą różnicę między plikiem CA Stock a plikiem CA Unrestricted jednocześnie, a nie konkretną mapą cylindra naraz.

  • crmotocrosskid@gmail.comcrmotocrosskid@gmail.com Posty: 12Verified User

    Dostaję to samo zachowanie bez reakcji i zawiesza się oprogramowanie FTEcu

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano July 2019

    Gdy klikniesz prawym przyciskiem myszy, aby porównać 1 i porównać 2, powinieneś otrzymać okienko komunikatu:

    To pokazuje wszelkie zmiany. Obecnie nie mam żadnych problemów z wyświetlaniem tego okna komunikatu.

  • crmotocrosskid@gmail.comcrmotocrosskid@gmail.com Posty: 12Verified User

    Myślę, że problem polega na próbie porównania dwóch różnych plików, zamiast przyjaznego komunikatu, który mówi, że pliki są różne, powoduje zawieszenie programu, patrz dołączony


  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Tak, ale jeśli porównuje plik GSXR600 z 2008 roku z nieograniczonym plikiem tego samego roku / modelu, powinien wyświetlić okno komunikatu pokazujące zmiany.

  • chrisgardellchrisgardell Posty: 48Staff User

    Przyjazny komunikat o błędzie pojawia się w naszej oczekującej aktualizacji .. dzięki za raport

  • johnsonm7@yahoo.comjohnsonm7@yahoo.com Posty: 4Verified User
    edytowano July 2019

    @kent@ftecu.com Zrzut ekranu, który opublikowałeś, był odpowiedzią, którą otrzymywałem, gdy pracował dla mnie, przed lipcową aktualizacją. Przykro mi jednak poinformować, że nadal nie ma odpowiedzi. Ponownie zainstalowałem oprogramowanie i sprawdziłem. Wciąż nie otrzymuję odpowiedzi. Ponownie zainstalowałem sterowniki i ponownie uruchomiłem oprogramowanie. Nadal brak odpowiedzi. I jak przeżywał crmotocrosskid, dostaję również „Nie odpowiada” w połączeniu z powolną odpowiedzią, raz na jakiś czas, zanim plik załaduje się lub zamknie. Miało to miejsce od początku. Po prostu założyłem, że jest to spowodowane opóźnieniem w systemie lub transmisji.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, widzę problem, który masz, dzięki za zgłoszenie tego do nas. Pozwól mi pracować nad poprawką. Dzięki, Jason A.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, rozwiązanie tego problemu będzie dostępne w piątek, kiedy opublikujemy kilka nowych aktualizacji. Dziękuję za cierpliwość. Dziękuję, Jason A.

  • mrpmrp Posty: 8Verified User
    edytowano March 2021

    Porównanie nie działa między dwoma plikami! w tym przypadku mapa quickshift

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.