Forum wsparcia

17 FZ07 Problem z Quickshifter

jacklourenco14@gmail.comjacklourenco14@gmail.com Posty: 3Verified User
edytowano August 2020 w FZ / MT 07

Witam, właśnie zainstalowałem quickshifter dla mojego fz07. Przekładnie włączają się prawidłowo. Kiedy pierwszy raz go testowałem, byłem na pierwszym biegu zwiększając obroty, aby przygotować się do zmiany biegów, gdy nagle silnik zaczął się wahać, gdy był na przepustnicy (nie szeroko otwartej). Jest w tym również jakiś wzór. Będzie się włączać, wyłączać, włączać, wyłączać, włączać, wyłączać. Stamtąd powoli wracam do domu i zaparkowałem. Czy ktoś miał ten problem?

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, jaki numer części to twój ECU? Czy użyłeś również pasującego pliku z numerem części w swoim ECU? Czy możesz bezpiecznie nagrać film z tego, czego doświadczasz, abym mógł rzucić okiem? Dzięki, Jason A.

  • Jest to 2RC-8591A-10. Mam. Nie próbowałem z wyłączonym quickshifter, aby sprawdzić, czy to wina quickshifter, ale zrobię klip, gdy tylko będę miał okazję to zrobić. Dziękuję za to, że do mnie wróciłeś

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, nie mogę się doczekać, aby zobaczyć Twój film i poznać wyniki. Dzięki, Jason A.

  • Cześć Jason, więc przetestowałem to dzisiaj i jak zobaczysz na filmie, przechodzi przez biegi, ale kiedy wracam do trzeciego i utrzymuję około 3k obr / min, tnie. Po nagraniu wideo wyłączyłem Quickshifter w oprogramowaniu i przetestowałem go ponownie. Działało normalnie bez cięć Sprawdź poniższy link z wideo, na którym testuję szybką zmianę biegów. https://youtu.be/KN2PL9pLU6Q

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, to wszystko było testowane z plikiem bez ograniczeń? Jeśli tak, czy próbowałeś plik zapasowy z włączoną funkcją QS? Osobiście zainstalowałem QS i flashowałem na MT07 o tym samym numerze części co w zeszłym tygodniu i nie miałem żadnych problemów. Otrzymałem również Twój e-mail. To normalne, że mapy MAP vs RPM Cyl1 i Cyl2 są nieco inne. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.