Forum wsparcia

Błąd nieautoryzowanego dostępu

tahodge@gmail.comtahodge@gmail.com Posty: 4Verified User

Dostaję to odkąd dostałem nowy tablet z nowym systemem operacyjnym, myślę, że ostatnim razem zadziałało, kiedy użyłem win8. Próbuję sprawić, by działał ponownie, miałem nadzieję, że naprawi się sam aktualizacją lub czymś w tym rodzaju, ale jeszcze nie teraz. przeszukałem inne podobne błędy i wyglądają na to, że są w programie. nie mogę nawet otworzyć programu. Mogę wpisać dane logowania, a następnie otrzymuję ten błąd. żaden z pozostałych nie miał rozwiązania, ale pomyślałem, że i tak opublikuję. mam nadzieję, że moje bycie trochę różniące się od tego, co opisują, ma rozwiązanie.

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, jakiego rodzaju tabletu i systemu operacyjnego używasz? Dzięki, Jason A.

  • tahodge@gmail.comtahodge@gmail.com Posty: 4Verified User

    Powierzchnia, okna 10

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, zrób mi przysługę, więc nie muszę resetować Twojego hasła. Wyślij mi e-mailem swoje dane logowania użytkownika (adres e-mail i hasło). Wyślij na adres jason@ftecu.com. Dzięki, Jason A.

  • tahodge@gmail.comtahodge@gmail.com Posty: 4Verified User

    wysłane wczoraj, jakieś aktualizacje?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, udało mi się odtworzyć Twój problem i zostawić go chłopakom, którzy są tutaj, aby to rozwiązać. Są świadomi problemu i pracowali nad jego rozwiązaniem, kiedy wyjeżdżałem 21-go. Wróciłem drugiego dnia i jutro znowu wyjeżdżam na dwa i pół tygodnia. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z Kento w przyszłym tygodniu. Twoje hasło zostało zresetowane, aby pasowało do Twojego kodu pocztowego. Dzięki, Jason A.

  • tahodge@gmail.comtahodge@gmail.com Posty: 4Verified User

    wciąż nie działa

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.