פורום תמיכה

ZX10R 2019 יפן ECU למדידת Riecol

moto seasonmoto season הודעות: 7Verified User

חלק מס '21175-1432 זהו רכב שכתב ה- ECU שלו הוחלף ביפן עקב זיכרון קוואסאקי. אני משתמש ב- FTECU בפעם הראשונה, אך המשך למסך רכישת הרישיון הנתונים המוצגים במקום בו נמצא ה- ECU נמצא קריאה הופכת ל- ECU ???????? ולא יכולה להמשיך באופן מיידי. רישיונות לא בשימוש נשארים בדף הבית אנא הודע לי על הפיתרון

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

באיזו ערכה אתה משתמש? מהי הודעת השגיאה שאתה רואה?

• moto seasonmoto season הודעות: 7Verified User

FTECU -4P ספסל מהבהב ערכת TYpe5 הודעת שגיאה בעת כתיבה ל- ECU אין לך רישיון האם אתה רוצה לקנות רישיון? מוצג ודף רכישת הרישיון מוצג. הרישיון שלי עדיין קיים ואם תלחץ על הרישיון בחלק מהדף ללא היסטוריה, תופיע הגשת דוא"ל, כך שאם תזין את הדוא"ל שלך תראה הצלחה בסוויטת הכוונון, אם תלחץ על צד ההרשמה בעת עדכון הדואר, היא תיפסק לזמן מה וגישה לא מורשית תופיע שגיאה או שגיאת חיבור ותתבקש ליצור קשר עם התמיכה. אם תלחץ על צד ההרשמה במסך הכניסה של חבילת הכוונון, תתרחש שגיאה ללא קשר אם יש לך כתובת או סיסמה. חבילת הכוונון תיפתח ללא שום בעיה ב- הצד בכניסה האם היה הבדל בהליך? אנא תן לי פתרון

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

אל תלחץ על כפתור "הרשמה", אנא לחץ על "כניסה".

תודה רבה על יצירתך איתי אתה יכול להתחבר ולקרוא את ה- ECU, אך אינך יכול לראות את תוכן ה- ECU. הורדתי את קובץ מספר החלק עבור ה- ECU שלי, ערכתי אותו לטעמי ואז לחץ על כתוב ל- ECU.I do אין רישיון זה. זה יוצג לחץ על כן כדי לעבור לדף רכישת הרישיון האם הרישיון שלי אינו כמו ECU לרכב זה? מספר הרישיון הוא B277F6A9 נחמד לפגוש אותך

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, שלחתי לך בדוא"ל בנושא אנא השב לי שם. תודה, ג'ייסון א.

שלום מנגינת הפלאש שלי עדיין לא התקדמה ניסיתי את זה על 4 Win 10 מחשבים אישיים, אבל אין לי רישיון. האם ברצונך לרכוש רישיון? האם אני לא יכול אפילו להתקין את חבילת הכוונון ב- XP או ויסטה אנא הודע לנו על התקדמות החקירה

שלום לאחר מכן, כששלחתי את הנתונים של מספר החלקים השונים של אותה שנה, ההבזק הצליח. אישרתי שמדובר בנתונים המקוריים והשביתי את אלה שאינם במפרט היפני וזה עבד טוב. 21175- 1432 (JP) → 21175-1435 (ארה"ב) אנא עדכן 21175-1432 תודה רבה

היי, אני מבולבל לגבי מה שאתה מנסה לומר. אתה יכול בבקשה לפרט? תודה, ג'ייסון א.

אני חושב ש- ECU היפני מכיל את המידע העיקרי על אימובילייזר בנפרד. לכן, אני חושב שנתונים יידרשו באופן אינדיבידואלי עבור כל מספר מוצרים. היה מספר פריט במספר החלק בארה"ב שיכול היה לפתוח את המידע הזה. אני חושב ש- 21153-1432 צריך כמה קבצים שיש ECUs. אני חושב שרק מי שהגיש אותו ראשון יכול לכתוב

היי, אוקי אני מבין מה אתה מנסה לומר עכשיו אם כי זה לא אמור להיות המקרה. האם הבזק אז את ה- ECU שלך עם הקובץ האמריקאי והסרת את האימובילייזר ואז זה לא עבד? תודה, ג'ייסון א.

אין חריגה בתצוגת המונה ובמצב הריצה.

היי, אז נראה שזה עובד בסדר גמור אז? תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.