פורום תמיכה

"שרת במצב לא מקוון"

mitchnak@gmail.commitchnak@gmail.com הודעות: 10Verified User

האם יש בעיות שרת היום, 16 באפריל, 2020? אני לא יכול להבהב בכלל בגלל זה.

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User
    נערך April 2020

כרגע אין בעיות שרת. אני יכול לראות שהבהבת לאחרונה בהצלחה, ולכן עליך להיות בעלת הגרסה הנוכחית של התוכנה. האם החלפת מחשבים עבור הפלאש שבעזרתם אתה נתקל בבעיות?

• mitchnak@gmail.commitchnak@gmail.com הודעות: 10Verified User

לא אותו מחשב נייד. לא הייתי אומר שזה החיבור הכי טוב לאינטרנט כאן במסלול. אבל יכולתי להוריד שוב את תוכנת Tuning Suite כך שהחיבור לא יכול להיות כל כך גרוע. התקנתי מחדש את התוכנה - עדיין לא נפתרה. כאשר הוא מחובר ל- ECU וצופה בחלון "Device", הוא יהבהב בירוק כמו שהוא מתחבר לשרת אולי כל 30 שניות לדקה, ואז שוב יוצא לאינטרנט. אני אמשיך לנסות כמה דברים.

נערך April 2020

מתי בפעם האחרונה אתה רואה הבזק מצליח? עוד לא הייתה לי עבודה אחת היום. התוכנה שאני משתמש בה היא 2.5.7.12; פשוט התקין את זה.

התייחסתי לפלאש המוצלח שלך בפברואר. בדרך כלל אנו רואים את הודעת השגיאה כאשר מישהו לא הבזיק מאז תחילת השנה שעברה או לפני כן; היה לנו בעיית שדרוג שרת ביולי שמביאה לכך שמשתמשים עם התוכנה הישנה לא יתעדכנו אוטומטית כשנכנסו לחשבון. סביר להניח שחיבור האינטרנט שלך במסלול לקוי וזה גורם לבעיות בחיבור השרת. האם אתה משתמש בטלפון שלך כחיבור נקודה חמה?

כן ... פשוט הקלדתי שאני משתמש בטלפון שלי כנקודה חמה. כך תמיד עשיתי את זה ... אבל אולי היום זה רע במיוחד?

האם כבל רע בעל 6 פינים יגרום לבעיה זו?

קליטת הטלפון הסלולרי ורוחב הפס יכולים להשתנות בצורה פרועה בהתאם לגורמים רבים. זה ישפיע על תהליך ההבזק באופן שלילי. סביר להניח שזו הסיבה לבעיות שלך. כבל USB קישור נתונים גרוע לא יתן לך הודעת שגיאה "שרת במצב לא מקוון".

נערך April 2020

רק כדי לסגור את החוט הזה; הצלחתי לפתור את הבעיה הזו. נראה כי איכשהו במהלך ההבזק הראשוני, Tuning Suite (או מנהלי ההתקן של ה- USB) פגום, וכתוצאה מכך שגיאה "שרת במצב לא מקוון" אך מדי פעם הראה ירוק "מקוון". הסרה והתקנה מחדש פשוטה לא פתרו את הבעיה. זה היה זקוק לניקוי מעמיק יותר של רישום החלונות. לאחר כניסה ומחיקת כל מקשי ה- "FTECU" והתקנת התוכנה מחדש, הבעיה נפתרה.

יכול להיות שדיברתי מוקדם מדי. כעת אני רואה "לא נמצא ECU רשום" כשמנסה לכתוב אליו. האם אתה רואה משהו בסוף שלך, בנוגע לשגיאה במהלך ההבזק האחרון או משהו כזה? אם לא, אני חושב שאצטרך לשלוח את כבל ה- USB לג'ייסון לבדיקה (דיברתי איתו ביום שישי). מיטש

הרישיון שלך נמצא במצב ניסיון בגלל בעיה במהלך תהליך ההבזק. ניתן לאפס אותו, אך עליך לוודא שכל השינויים שביצעת בקובץ הנוכחי נשמרים איפשהו לפני שהוא מאופס, עקב קבצים שאבדו בתהליך האיפוס.

הכל נשמר. נא לאפס, תודה! להחזיק אצבעות!

הרישיון שלך אופס. אתה צריך להיות טוב ללכת.

זה עבד - תודה! היה מסוגל להתחתן בהצלחה ולהבהב אותו.

היכנס או הירשם כדי להגיב.