פורום תמיכה

ביטול רישיון

rsk@katakurarsk.comrsk@katakurarsk.com הודעות: 33FTECU Dealer

הבזקתי ECU אחד מספר פעמים. וכשניסיתי להתרומם, הרישיון הפך לא חוקי והייתי צריך רישיון חדש. מספר הרישיון הוא 57C64571 אני רוצה שתחזיר את זה.

Wonderful1

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

הרישיון היה במצב ניסיון בגלל נפילה באינטרנט או בעיית חיבור במהלך תהליך הפלאש שלך. אנא וודא שחיבור האינטרנט שלך טוב וכי חיבורי החומרה שלך איתנים במהלך תהליך הפלאש. הרישיון שלך אופס.

• rsk@katakurarsk.comrsk@katakurarsk.com הודעות: 33FTECU Dealer
    נערך April 2020

sd18 sd24 I want to erase mt09

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, באיזה מספר חלק הוא ה- ECU שלך ובאיזו קובץ השתמשת? תודה, ג'ייסון א.

2DR-8591A-20 → 2DR-8591A-00

היי, נראה שאין לנו את הקובץ של המספר החלקי 2DR-8591A-20. מהבהב אותו בקובץ -00 הוא ככל הנראה הסיבה לקודי תקלות שלך. מה קורה אם הבזקת קובץ 2DR-60? תודה, ג'ייסון א.

נערך April 2020

מבטל סרק 2DR-8591A-60 תודה,

נורת אזהרת מנוע שומרת על תאורה

הי, האם יש לך שם ECU נוסף עם אותו מספר חלק שהוא מלאי העצמות? תודה, ג'ייסון א.

הי, מלאי 2DR-8591A-20 לא אתה יכול לקנות אותו ממאהה תודה,

מיס 
     יכולה לקנות

הי, עד שנקבל מלאי עצם לסין עם מספר החלק שלך האופניים שלך תקועים איך שהוא. זו הסיבה שאנו מציעים תמיד להבהב את האופניים עם קובץ מספר חלק התואם למספר החלק של ה- ECU. תודה, ג'ייסון א.

הי, אם אנו שולחים לך ECU נוסף עם אותו מספר חלק, האם תוכל לעזור? אם כן, אנו רוצים לשלוח לך את ה- ECU (חדש, אותו חלק חלק) אליך. אנא יידע אותי כמה זמן ייקח. (אני מניח שזה ייקח קצת יותר מהרגיל בגלל וירוס הקורנו ...) בברכה,

היי כן אם תשלח לי ECU עם אותו מספר חלק אך מלאי עצמות (אפס ניסיונות הבזק) אני יכול להגדיר אותו עבורך. העבירו אותו אלינו בהקדם. תודה, ג'ייסון א.

הי, אנו נשלח אליך את ECU בהקדם האפשרי. איך עלינו לשלוח לך את זה? האם אתה זקוק לעבודות נייר מלבד חשבוניות / רשימת אריזה? כמו כן, ברצוני לדעת גם את ההפרשים הקטנים. אני עדיין עושה מה כדי לדעת כמה זמן ייקח. רק כדי לדעת את אומדן הזמן. בברכה, חנה

הי, אלא אם כן אתה זקוק לעבודות נייר מיוחדות (חשבונית, רשימת אריזה וכו '), האם נוכל פשוט לשלוח לך את ה- ECU באמצעות דואר בינלאומי רגיל? תודיע לי אם זה אפשרי. בברכה, חנה

• justinislostinlife@gmail.comjustinislostinlife@gmail.com הודעות: 1Verified User

אני חושב שיש לי את אותה הבעיה עם ניסיון להיכשל באינטרנט. האם ניתן לאפס את הרישיון שלי?

הי, כן שלח את ה- ECU דרך איך שתרצה. ג'סטין הרישיון שלך היה במצב שאינו ניתן לשימוש והוא אופס. תודה, ג'ייסון א.

• justinislostinlife@gmail.comjustinislostinlife@gmail.com הודעות: 1Verified User

תודה ג'ייסון, האם יש סיבה שהיא תיכשל כמו שהיא עשתה? האם זה משהו שיכולתי לעשות לא נכון / שונה? או שזו רק העובדה שהמחשב שלי התנתק מהאינטרנט?

היי ג'ייסון, שלחנו לך את ה- ECU, כך שהיא צריכה להגיע לשם בקרוב. מספר המעקב של FedEx הוא 7704 6992 5707. בברכה, חנה

היי ג'ייסון, האם הצלחת להגדיר את ה- ECU? בברכה, חנה

• cwgsxr@gmail.comcwgsxr@gmail.com הודעות: 5Verified User

שלום מנסה להבהיק gsxr קבלת סטטוס רישיון לא חוקי אנא אפס את Ty

היי ג'ייסון, מצאתי את הקובץ 2DR-8591A-20, אבל נראה שאותה בעיה (sd18 sd24) קורה שוב. האם הבנת מה לא בסדר עם ה- ECU? בברכה, חנה

היי ג'ייסון, יש לנו לקוח ששואל כל יום על ECU. האם יש משהו שמצאת שאתה יכול להגיד לנו? אני מתנצל על הצרה, אבל אנחנו באמת צריכים לתת להם תשובות בקרוב ... אני מאוד מעריך את עזרה תודה לך, חנה

• roll 2727roll 2727 הודעות: 4Verified User

מה התיקון לשגיאה זו באותה הבעיה

• roll 2727roll 2727 הודעות: 4Verified User

Wonderful1
היכנס או הירשם כדי להגיב.