פורום תמיכה

בלימת מנוע R1> 2015

woltersr@web.dewoltersr@web.de הודעות: 5Verified User

שלום, אתה יכול להגיד לי איך אפשר לשנות את הגדרת בלם המנוע?

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, הדרך הקלה להתאמת בלימת המנוע היא בתיקיית ה- ETV Decel Comp שלך. תוכלו למצוא מפות שונות לכל מצב צריכת חשמל. מספר המפה המשמש תלוי במדד Gear-Map # שלך. אינדקס Gear-Map # גם שולט במפה שנבחרה עבור מפות ה- ETV שלך, אז זכור זאת בעת ביצוע שינויים. ככל שהמספר גדול יותר, כך פחות בלימת המנוע, כך המספר נמוך יותר, בלימת המנוע יותר. אם אינך מוצא מספיק טווח כוונון ב- Decel Comp, אתה יכול גם להתאים את בלימת המנוע שלך במקטע מפות ה- ETV. בקטע מפות ה- ETV שלך יש לך תיקיות לכל ארבעת מצבי הכוח שלך, תחת כל תיקיה יש לך 14 מפות. ניתן להשתמש במפות אלה לכל הילוכים לאחר ששונו במדד Gear-Map #. ערכים אלה שולטים במצערת שלך באמצעות חוט ביחס לסל"ד ו- APS. בלימת המנוע נשלטת על ידי סגירת ה- TPS בזמנים שונים מה- APS. בתיאוריה מצערת אחת לאחת תהיה בלימת המנוע הכי גדולה שתוכלו להשיג ולא הייתי מציע להערכים פחותים ממה שמצמצם אחד לאחד באותו פרק יהיה. לדוגמה בעמודה 4 של APS ובשורה 10,000 RPM ניתן לומר שהטבלה שלנו היא מצערת אחת לאחת, כלומר הערך יהיה 4. כל מספר שמעל 4 פותח את ה- TPS יותר מאשר ה- APS שלך כלומר פחות בלימת מנוע מכיוון שהוא היה סוגר מעט את שסתום המצערת איטי מכפי שתסגור את המצערת. כעת עליכם להיזהר כשעושים זאת מכיוון שמפות הבסיס יכולות להשפיע גם על ביצועי המצערת שלכם.

טבלה מצטיינת זהה לטבלת המפות הבסיסיות של ETV שלך. זה מראה מצערת אחת לאחת, אך ניתן לראות ערכים המטפסים בחלקה הימני התחתון בעיקר. זה מיועד לבקרת בלימת מנוע מבלי לנסות להשפיע על ביצועי מצערתך. לדוגמה, אין הרבה פעמים שאתה במצערת 4% במהירות 12,000 סל"ד. התאמת טווח זה תשפיע רק על מצערת הכיבוי (בלימת המנוע). באופן כללי כשאתה במירוץ אתה סוגר את המצערת במהירות ולכן מומלץ להגדיר את הערכים כמו בתמונה, אבל ברגע שתהיה לך את המצערת לחלוטין אתה צריך להתאים את העמודה הראשונה של ה- APS. בחלק זה מוגבלות מגבלות מסוימות בגלל חששות בטיחותיים. אם לא היו לנו מגבלות ומישהו היה מגדיר את המצערת על 100 כל הזמן זה יכול היה להיות מכוער. לקבצי צוות המירוצים שלנו אין מגבלות, אך יש להגדיר הגבלות משתמש כלליות. עם זאת, ההגבלות שקבענו אמורות לתת לך מספיק טווח הסתגלות. תודה, ג'ייסון א.

• ronenb922@gmail.comronenb922@gmail.com הודעות: 4Verified User

מקווה שכולם בריאים בזמנים המטורפים האלה. האם אתה יכול בבקשה לציין את הטווח לערכים במפה ETV Decel Comp? כאשר ערך ברירת המחדל הוא 0, אני מניח שאלו אינם מכפילים אלא תוספים (לערכים במפת הבסיס). נכון? אני רוצה לוודא שאני משתמש במפת Decel כראוי, לפני שמתעסק עם מפות בסיס. תודה, רונן ב

רונן, אתה אמור להיות מסוגל להזין מספרים חיוביים עבור פחות בלימת מנוע ומספרים שליליים ליותר בלימת מנוע. תודה, ג'ייסון א.

תודה ג'ייסון. הבינו. עדיין, אני לא בטוח לגבי מגוון הערכים המקובלים. באופן ספציפי, כנקודת מוצא להתנסות בבלימת מנוע באופן משמעותי, האם עלי להכנס ל -5? 10? ערך אחר? מתנצלים על הבורות. רונן

כמו כן, נראה כאילו מפות הדקל שלי מקבלות רק ערכים שליליים. הניסיונות להזין ערכים חיוביים מבוטלים. נראה כי ערכים שליליים נשמרים בסדר.

רונן, באיזה קובץ מספר חלק אתה משתמש? אין לי את הנושא הזה בסוף. אני בדרך כלל מציע תוספות של 10. תודה, ג'ייסון א.

ג'ייסון, תודה על המעקב. אני משתמש BX4-8591A-10- (ארה"ב). הקובץ הספציפי בו אני משתמש תומך בפליטה של Graves EVR, אך ניסיתי גם לערוך את הקובץ הבסיסי ללא הגבלה וקיבלתי אותה תוצאה. ניתן לשמור ערכים שליליים כאשר ערכים חיוביים מתבטלים באפס. אם זה נושא ספציפי ועדיף להתחבר מהפורום, אנא הודע לי. שוב תודה. רונן

רונן, אני רואה על מה אתה מדבר עכשיו. ניסיתי בקובץ 2CR ולא את BX4. ה- Decel Comp ספציפי ל- BX4 על אלה שאתה רוצה להשתמש במפות הבסיס כדי לסייע בכוונון בלימת המנוע שלך. התגובה שלי בראש אמורה לעזור לך לעבור את שלבי ההתאמה שם. אם יש לך שאלות נוספות אנא הודע לי על כך. תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.