Forum wsparcia

Dynojet melodie

Mam boczny tuner rowerowy dla mojego yxz1000r se 2019 i widzę tylko nieograniczoną melodię i nic dla pełnych melodii wydechowych Niedługo uruchomię tu pełną wydech hmf i zauważyłem, że dynojet ma melodię, którą mogę pobrać, więc mam pytanie, czy ten plik móc przenieść na melodię flash?

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Powinieneś mieć możliwość przesłania mapy tankowania Power Commander do pliku ECU. Następnie po prostu przeładuj ECU tym plikiem. Dzięki, Jason A.

  • jim_sheri@hotmail.comjim_sheri@hotmail.com Posty: 3Verified User

    Jason, próbowałem użyć PCV z Auto Tune, mapa paliwa jest teraz zbudowana. Zapisałem mapę paliwa do komputera i spróbowałem przesłać mapę paliwa do FTeCU, a kiedy podłączam ECU z powrotem do samochodu, wygląda na to, że mapa paliwa nie została zmieniona, ponieważ automatyczne dostrajanie natychmiast próbuje wciągnąć paliwo 10-12%.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Wyślij mi e-mailem swój konkretny plik FTECU i konkretny plik PC, a powiem ci, czy poprawnie wprowadza zmiany. Po przesłaniu mapy paliwa na PC do pliku FTECU udało Ci się ponownie zaktualizować ECU, prawda? Dzięki, Jason A.

  • mike@ftecu.commike@ftecu.com Posty: 178Staff User

    Cześć Jim, rozwiązałeś to?

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.