Forum wsparcia

Dwie licencje zakupione na ten sam rower, nie mogę użyć mapy z innego roku, na który mam licencję.

Kiedy po raz pierwszy rzuciłem swoim ECU na mój 2019 ZX-10R, użyłem mapy 3D party do wydechu kotów eliminacyjnych grobów 2016-2017 (Wciąż sprzedawany jako działający z 2019) Kilka dni później kupiłem kolejną licencję na nieograniczoną mapę 2019 Mogłem sam spróbować stworzyć mapę. Teraz, gdy próbuję ponownie użyć mapy grobów, mówi ona o nieprawidłowej licencji i chce, żebym kupił inną.

Tagged:

Komentarze

  • icy0069@hotmail.comicy0069@hotmail.com Posty: 6Verified User

    Nie musisz kupować kolejnej licencji, aby uruchomić inną mapę, powinna to być ecu, a powinieneś być w stanie flashować tyle razy, ile chcesz. Mam ten sam problem, pokazuje moją licencję, ale nie rozpoznaję jej, gdy próbuję pisać do ecu, robi się to dość frustrujące. myślisz, że zatrudniliby osobę techniczną, aby udzielała wsparcia 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

  • arminlessani@yahoo.comarminlessani@yahoo.com Posty: 11Verified User

    Całkowicie się zgadzam. Rozumiem, że nie chcą, aby ludzie flashowali ECU za darmo, ale to jest dosłownie ten sam ECU, co mapa Gravesa nie została zaktualizowana, by powiedzieć „2016-2019”. . Naprawdę nie powinienem był kupować nowej mapy na 2019, kiedy był to ten sam dokładnie rower. Jestem właścicielem obu licencji na mapy 2016-2018 i 2019

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Otrzymujesz ten komunikat o błędzie z powodu różnych migających plików. Kiedy Twój ECU został po raz pierwszy błysnął z plikiem 2016-2017, zakładał, że był to ZX10 ECU 2016-2017. Wtedy, gdy został przesłany do pliku 2019, myślisz, że migasz nowy ECU, dlatego zostałeś poproszony o zakup nowej licencji. Różne ECU mają różne wewnętrzne numery części, których używamy do dopasowania plików. Na przykład, jeśli masz migający 2016 ZX10 z pasującym do niego plikiem numeru części. Następnie próbujesz flashować plik 2019, oprogramowanie rozpozna nowy numer części inny niż teraz. Następnie prosi o zakup licencji. Oprogramowanie nie może wykryć dokładnej jednostki ECU, którą próbuje flashować, dopóki nie rozpocznie się proces flashowania. Proces flashowania nie może się również rozpocząć bez licencji. Dlatego zawsze zalecamy flashowanie z plikiem odpowiadającym numerowi części ECU. Chroni to rower i właściciela przed wszelkimi możliwymi szkodami i pozwala uniknąć problemów z rozpoznawaniem licencji. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.