Forum wsparcia

Aktywne instrukcje dostrojenia, jak wszystkie instrukcje SUCK ... przepraszam!

iamthela11@gmail.comiamthela11@gmail.com Posty: 1Verified User

Próbowałem aktywować mój kod produktu w każdy możliwy sposób i nie będzie to konieczne. Nie mogę powiedzieć, jak to jest frustrujące. Czy kod musi być w całości CAPS? Jak możemy powiedzieć, czy O w 0 czy i o. Dlaczego nie wkładasz małego kawałka papieru do cholernego pudełka, zanim coś zrobisz, wykonaj następujące kroki. To szalone szaleństwo. R1 ma dwa czujniki O2. Wszystko, co mówisz, to usunięcie zapasowych czujników O2. Nie będziesz potrzebował zapasowego czujnika O2, więc będziesz musiał włożyć wtyczkę do właściwego. Och, nie martw się o odłączenie właściwego i posiadanie pustej wtyczki pod zbiornikiem, ponieważ nie wpłynie to na rower. Och, i to są kroki, które należy podjąć, jeśli nasz kod jest kiedykolwiek wyłączony przez naszą stronę. Dawajcie ludzie. Masz świetne produkty, ale nie możesz oczekiwać, że wszyscy wiedzą, jak to zrobić. Jestem całkiem niezły, jeśli chodzi o te rzeczy, a fakt, że muszę tu przyjść i poprosić o pomoc w sprawie czegoś, co powinno być bardzo proste, jest bardzo frustrujący. Jeśli jest krok po kroku, jak korzystać z tej aktywnej melodii na swojej stronie, nie mogę jej znaleźć. Z pewnością nie ma go w plikach do pobrania. I proszę, nie mów mi, zrobiliśmy nagranie wideo na youtube ... naprawdę !!! Czy zrobiłeś film o tym, dlaczego twój ślub nie będzie wyjątkiem kodu. Fakt, że musiałbym oglądać wideo i nie mogę po prostu przeczytać prostych wskazówek krok po kroku, jak wszystkie inne produkty firmy, jest śmieszny. Musiałem nakręcić film o tym, jak korzystać z oprogramowania, ponieważ nie ma dobrych instrukcji i nie jest przypadkiem, że wszystkie komentarze są „Dziękujemy za zrobienie tego, ponieważ nie mogę znaleźć żadnych dobrych informacji o tym, jak korzystać z tego oprogramowania ... to znaczy Znowu, twoje produkty są niesamowite, dlaczego nie poświęcisz czasu na wykonanie instrukcji, które są równie niesamowite.

Komentarze

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.