פורום תמיכה

הוראות לכוונון פעיל, כמו כל ההוראות שלך SUCK ... סליחה!

iamthela11@gmail.comiamthela11@gmail.com הודעות: 1Verified User

ניסיתי להפעיל את קוד המוצר שלי בכל דרך אפשרית וזה לא ייקח. אני לא יכול לספר לכם עד כמה זה מתסכל. האם הקוד צריך להיות בכל ה- CAPS? כיצד ניתן לדעת אם O ב- 0 או ו- o. מדוע אתה לא מכניס פיסת נייר קטנה לתיבה הארורה ואומר לפני שאתה עושה משהו אנא בצע את הצעדים האלה זה משוגע. ל- R1 שני חיישני O2. כל מה שאתה אומר זה להסיר את חיישני O2 במלאי. לא אתה לא צריך להזדקק לחיישן O2 של המניה, אז אתה צריך להכניס תקע לחיבור הנכון. אה, אל תדאגו לנתק את המתקן הנכון ולהחזיק תקע ריק מתחת למכל שלכם כי זה לא ישפיע על האופניים שלכם. אה, ואלה הם הצעדים שאתה צריך לנקוט אם הקוד שלך אי פעם יוצא מהאתר שלנו. קדימה חבר 'ה. יש לך מוצרים מעולים, אבל אתה לא מצפה שכולם יידעו לעשות את החרא הזה. אני די קלוש בכל מה שקשור לחומר הזה והעובדה שאני צריכה לבוא לפה ולבקש עזרה על משהו שצריך להיות פשוט מאוד היא מאוד מתסכלת. אם יש שלב אחר שלב כיצד להשתמש במנגינה פעילה זו באתר שלך, אני לא יכול למצוא את זה. זה בהחלט לא נמצא בהורדות. בבקשה אל תגיד לי, ובכן עשינו סרטון זה ביוטיוב ... באמת !!! האם הכנת סרטון מדוע האתר שלך רגיל מלבד הקוד. העובדה שהייתי צריך לצפות בסרטון ולא יכולה פשוט לקרוא הוראות מפורטות צעד אחר צעד, כמו כל מוצרי החברה האחרים, היא די מגוחכת. הייתי צריך להכין סרטון כיצד להשתמש בתוכנה שלך כי אין הוראות טובות ולא במקרה כל התגובות הן "תודה שביצעת את זה כי אני לא יכולה למצוא מידע טוב על השימוש בתוכנה זו ... כלומר לא טובים חברות. שוב, המוצרים שלך הם מדהימים, למה לא לקחת את הזמן להכין הוראות מדהימות לא פחות.

הערות

היכנס או הירשם כדי להגיב.