Forum wsparcia

Nie można włączyć płatnych funkcji Auto-blipper i Active Tune z ograniczonym obrazem ECU

samarthjoshi2005@gmail.comsamarthjoshi2005@gmail.com Posty: 7Verified User

Kupiłem ograniczony obraz ECU dla mojego Yamaha R1S 2016 z popularnego tunera. Mam także własny zestaw do transmisji danych motocyklowych, z aktywną melodią i automatycznym bliperem zakupionym i aktywowanym na moim koncie FTECU. Jestem w stanie napisać ograniczony obraz ECU bez żadnych problemów, ale nie mogę włączyć płatnych funkcji, mimo że aktywowałem płatne funkcje na moim koncie FTECU. Wciąż próbuję włączyć auto-blipper i aktywną melodię z ograniczonym plikiem, mimo że wciąż mam błędy komunikacyjne (mimo że jestem online z silnym połączeniem internetowym). Nie dostaję tych samych błędów, gdy próbuję włączyć płatne funkcje za pomocą publicznego nieograniczonego obrazu (2016 R1s - B60-8519A-20 (CAN) - Unrestricted.ftm). Próbowałem już odinstalować i ponownie zainstalować oprogramowanie na dwóch różnych laptopach, a także wypróbowałem najnowszą wersję oprogramowania z wersji 2.5.5.0 z 19 lipca, ale natrafiłem na te same problemy. Dlaczego to się dzieje? Chciałbym włączyć płatne funkcje z dołączoną ograniczoną mapą. Próbowałem innego testu, w którym zapisałem publiczny plik „2016 R1s - B60-8519A-20 (CAN) - Unrestricted.ftm” z ograniczeniami i daje mi ten sam błąd, który nie pojawiłby się w nieograniczonym pliku. Czy jest to błąd w sposobie zapisywania zastrzeżonych plików w nowych wersjach? Niektóre pliki o ograniczonym dostępie publicznym, takie jak mapy Graves Restricted, nadal umożliwiają włączenie płatnych funkcji.

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Występuje pewien problem z ograniczonym plikiem zakupionym w tunerze. Szukamy tego.

  • samarthjoshi2005@gmail.comsamarthjoshi2005@gmail.com Posty: 7Verified User

    Wydaje się, że problem został rozwiązany w wydanej dziś wersji 2.5.5.2. Dziękujemy za zapoznanie się z tym i wydanie szybkiej aktualizacji.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Najdoskonalszy! 👍️

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.