Forum wsparcia

GRAVES CAT USUŃ PLIK NIE POZWALAJĄCY NA URUCHAMIANIE ROWERU

JJR@JFSMITH.COMJJR@JFSMITH.COM Posty: 3Verified User
edytowano May 20 w R1

Pobrałem plik Graves Cat Delete dla mojego R1S 2016 z menedżera plików FTECU, a następnie przesłałem go do roweru za pomocą uprzęży rowerowej. Rower przewróciłby się szybko, ale nie odpalił. Bateria naładowana, przeszła kilka kluczowych cykli... bez powodzenia. Wygląda na to, że odcinane jest paliwo. Ponownie załadowano plik zapasowy i rower zaczyna działać od razu. Zadzwoniłem dziś rano do Gravesa i powiedziano mi, że sprzedali „tysiące tych programów i nie było żadnych problemów”. Przedstawiciel obsługi klienta był bardzo dokładny i pomocny... przeprowadził mnie przez protokół odłączania akumulatora, rozładowywania zasilania ECU, podłączania akumulatora, ponownego flashowania pliku flash Gravesa, przejścia przez kilka kluczowych cykli bez próby uruchomienia... następnie próbował uruchomić . Znów brak ognia przy załadowanym programie Gravesa. Przedstawiciel Gravesa kazał mi oddzwonić, jeśli jego protokół nie zadziała, i tak zrobię, ale w tym dniu placówka jest zamknięta. Zastanawiam się tylko, czy uda mi się rozwiązać ten problem dziś wieczorem, ponieważ nie mogę być przy rowerze, kiedy będę mógł zadzwonić do Gravesa. Czy ktoś doświadcza czegoś podobnego? Jakieś pomysły oprócz „proszę załadować program magazynowy”? Mam zupełnie nową rurę i tłumik Graves Cat Delete, bez czujników O2, więc muszę odpowiednio przemapować ECU. Dziękuję za wszelką pomoc, jaką możesz zaoferować.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.