Forum wsparcia

Okno wsparcia dla definiowania nowych ECU

todd@ftecu.comtodd@ftecu.com Posty: 102Staff User

Ogólnie rzecz biorąc, okres wsparcia w zakresie definiowania nowych plików dla ECU wynosi 10 lat, zatem jeśli Twój ecu ma ponad 10 lat, prace badawczo-rozwojowe nie będą wspierać definiowania dla niego nowych plików. Istniejące zdefiniowane pliki w menedżerze plików oprogramowania będą nadal obsługiwane, po prostu nie będziemy akceptować plików przesłanych pocztą w ecu w celu zdefiniowania. Oczywiście zajmiemy się wyjątkami, jeśli Twój rower jest niezwykle popularnym modelem itp..

Komentarze

  • michele.masters70@gmail.commichele.masters70@gmail.com Posty: 1Verified User

    Cześć, kupiłem zestaw do programowania stanowiskowego dla modelu 16 Yxz1000r. Czy możesz mi powiedzieć, jaka wiązka adaptera jest potrzebna do ponownego flashowania samochodu, czy też potrzebny jest jeszcze raz kompletny zestaw. Wygląda na to, że na twojej stronie jest taki zestaw, ale go nie ma. pewien, który to jest. Czy mógłbyś mi podać numer części odpowiedniego potrzebnego elementu

  • todd@ftecu.comtodd@ftecu.com Posty: 102Staff User

    Dostępne są dwa zestawy, jeden do wtrysku paliwa i jeden do skrzyni biegów. Wiązki boczne roweru dostępne na stronie są następujące: 4-pinowe złącze typu 1 przeznaczone jest do sterownika wtrysku paliwa, a 4-pinowe złącze typu 8 przeznaczone jest do modułu sterującego skrzyni biegów.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.