פורום תמיכה

ייבוא תיקוני PCV לתוך FTECU, 16 R1

miketilston@btinternet.commiketilston@btinternet.com הודעות: 3Verified User

לאחר שהרצתי את האופניים עם FTECU ו-PCV עם AT במשך 4 שנים, חשבתי לסדר הכל ולייבא את ה-PCV ל-FTECU. אני מפעיל את שסתום ה-exup ו-02 eliminators...........אני לא יכול להגדיר לולאה סגורה כדי לנטרל ולהפעיל את שסתום ה-exup (זה זורק תקלה ב-exup valve) הכל נראה טוב כשאני מייבא את התאמות ה-PCV, אני אפילו בדקתי עם מחשבון כמה מהאחוזים השונים, כולם נראו טוב אפילו השילוב של כ-4% למעלה מצערת ו-3% למטה מצערת במפת הדלק. רכיבה על האופניים לאחר הייבוא עם תצוגת AF גם הראתה את התדלוק עדיין רחוק מהמקום שבו הגדרתי אותו, אז ייבא סט תיקונים נוסף ואז הוא התחיל להיות בצורת אגס, קודם הוא ירצה להוסיף עוד דלק סביב 10-15%, אז נתתי לזה הוסף את זה (PCV), אז הוא התעשר במגה (10-1) ורצה להוציא דלק 10-15%, אז הוא רץ מגה רזה (16-1) ואת שני אלה ניתן היה להרגיש ממש כשהאופניים מתאפקים, אבל זה היה ספורדי, בסדר במשך 10 דקות ואז או מגה עשיר או מגה רזה, טענתי מחדש את מפת הדלק STD FTECU ואת התאמות PCV והכל שוב בסדר אז מה קורה? האם זה קופץ מ-TPS-RPM ל-MAP-RPM או שיש איזשהו סכום בדיקה שקורה כמעט כאילו השינוי במפת הדלק נלחם בלולאה סגורה (אבל יש להם 02 מחסלים במקום)

הערות

• todd@ftecu.comtodd@ftecu.com הודעות: 102Staff User

יש להתייחס למפקד הכוח כמכשיר גולמי מטופש מכיוון שהוא יכול לשנות את המזרקים הראשיים רק במהירויות נמוכות, בסל"ד גבוה יותר כאשר הבעיטה המשנית במפקד הכוח אינה יכולה לפצות על אלה. מערכת ה-Active Tune עוקבת אחר ומכווננת את המזרקים הראשוניים והמשניים כאחד.

היכנס או הירשם כדי להגיב.